reallistt1 isimli üyenin son içerikleri

1. R

TYT Fen konuları 1 ayda biter mi ?

Arkadaşlar dün 345 denemesine girdim. Fen konularına daha başlamadığım için netim düşük geldi. Matematik 30 üstüne çıktım artık sadece geometri yok türkçe de denemelerle hallolcak gibi aynı şekil sosyalde. Fakat fen hiç başlamadım ocak ayında ölüm disiplini yapıp 1 ayda bitirip üstüne branş...
  2. R

Fiyat Performans Gündelik ve Müzik için kulaklık önerisi

Oyun için değil sadece gündelik kullanım da, müzik dinlemek, video izlemek için kulaklık önerisi yapar mısınız? Bütçem 1000 altı.
  3. R

Bunalımda olan birine tavsiyeniz?

12.sınıf sayısal öğrencisiyim son senem, artık derslerden de arkadaş ilişkilerinden de aile baskısından o sun da busuna her şeyinden sıkıldım her şeye kapandım bunaldım, eskiden sürekli gülen yüzüm komik olan tarafım artık yok oldu bir anda eskileri özlemeye bailadım geçen sene aşık olduğum...
  4. R

Corona olanlar bunu yaşadı mı ?

Dün aşırı ateş vardı sürekli 37 38 di hiç düşmedi halsizlikle beraber. Şimdi ilaç aldım biraz baş ağrısı ateş filan bugün de çok ateş yoktu ama hafif baş ağrısıyla beraber öksürük başladı. Sesim felan değişti acaba bundan sonra başka semptom göstericek miyim? Zatürreye döner diye korkuyorum...
  5. R

Alıcı Ödemeli Kargo İade Edilir mi?

Şimdi arkadaşım bana kargo göndericek ama sürat kargodan gönderceği için 80 lira tutucak. Ben bunu nasıl iade ederim?
  6. R

Kıza Açılırken Hediye Alınır mı ?

Birebir hiç buluşmadık arkadaş ortamında buluşmuşluğumuz var. Bazen 3 bazen 5. Direk açılmak bana çok riskli geliyor sanki umrunda değil de aradan çıksın gibi. 1655374780 Aynı sınıftayız kızla. Açılma konusu kafamı çok karıştıyor. Aylardır beraber arkadaşız belki o beni hiç o gözle bakmamışta...
  7. R

Kıza Açılırken Hediye Alınır mı ?

https://www.reorah.com/urun/diamond-castle-kalp-kolye Bu hediyeyi çok beğenir diye düşünüyorum. Hediyeyi verdikten sonra da açılmak istiyorum. Ama reddetme durumu var ? Ayrıca hediyeyi durduk yere vermemi saçma bulabilir ne kadar değerli hissetse de. Ama ben mutlu olmasını istiyorum sizce güzel...
  8. R

Kiza Açilicam Allah Yardimcim Olsun!

Merak edenle olmuş kusura bakmayın sınav haftamız 3 haziran da bitiyor. Plan yaptık şuan sınav haftasından sonra buluşalım diye o zaman arkadaşlardan rica edicem uygun ortam yaratmak için, tak yapıştırcam bakalım. Büyük ihtimal 6 veya 7 haziran en geç söylerim ve hemen buraya yazarım
  9. R

Red yersem biraz üzülürüm ama içimde kalmasından iyidir şu zamana kadar iyi dayanmışım diye kendime hayret ediyorum bazen. Kabul ederse ne yaparım bilemiyorum gerçekten
  10. R

İnşallah vardır abim. Gerçekten gönlü varsa dünyanın en mutlu insani olabilirim. Onu da öyle yaparım ah keşke.
  11. R

YUMURTA G*TE DAYANDI. DAYANAMIYORUM ARTIK SINAV HAFTAM BİTSİN SÖYLÜCEM DİREK YÜZÜNE HER ŞEYİ. KAFAM ALLAK BULLAK ODAKLANAMIYORUM HİÇ BİR ŞEYE. RED YERSEM NE YAPARIM BİLMİYORUM AMA Bİ CESARET GELDİ BANA. AÇILAN VARSA BÖYLE SÖYLESİN
  12. R

BİR KIZI KENDİNE NASIL AŞIK EDERSİN?

Diğerlerinden farklı olduğunu kanıtlamak için ne yapman gerekir. Ya da kanıtlamaya gerek var mı doğal davranırsak gerçekten olur mu?
  13. R

Aşık olduğum biri varken flört yaptım?

7 aydır açılamadığım ama hep sevdiğim kafam da deli planlar yapıp gerçekte yapamadığım anlar oldu. Bu son zamanlar da farklı kızla tanıştım bayağı flörtleştik bugün de sevgili olduk. Ama ben nedense mutsuzum sanki ilk sevdiğime açılsam bana olumlu dönücek daha mutlu olucağım gibi. Ne yapmalıyım...
  14. R

Sevdiğin kızın seni konsere davet etmesi?

11.sınıfın başından beri hoşlandığım herkesle barışık hayata mutlu bakan bir kız. Flörtleri oldu ama ben açılamadığım için hep uzaktan izledim. Aynı sınıftayız reddederse rezil olurun gibisinden. Kızın yakın arkadaşları benim de yakın arkadaşlarım olduğu için 2 3 kez dışarda buluşmuşluğum var...
  15. R

22-23 Süper Lig Maçlarını hangi kanal vericek?

Hocam tüm derbi ve tüm maçlar galiba 1-A oluyor. Fiyatlar nasıl olur sizce?
Top Bottom