Reck isimli üyenin son içerikleri

1. Reck

O.C değerlerim nasıl ?

CPU soğutucunuz nedir?
  2. Reck

AMD RYZEN 5 5600X ve MSI RADEON RX590

anakartı ben görmemişim pardon, ben şuanda 1700 den kalan wraith spire soğutucunu kullanıyorum 5600x in stok soğutucusundan biraz daha iyi. cinebench testinde multi core da max 78 dereceyi gördüm benim için şuanlık yeterli. Her zaman önerdiğim gibi sana da kesinlikle güzel bir kule soğutucu...
  3. Reck

darboğaz olamaz çünkü gpu kullanımı fazla olmayacak bir oyun oynuyorsun. kesinlikle fps artışı olacak ve seni tatmin edecektir. Şuanda işlemci değiştirmek gpu değiştirmekten çok daha ucuz ve rx 590 seni bir süre daha götürecek bir gpu. İleride gpu değiştirerek uzun yıllar kullanacağın bir pc...
  4. Reck

Gpu larımız hemen hemen aynı performansta olduğunu varsayarsak sadece cpu değişimi ile cs go daki fps artışı ortada. Gpu ağırlıklı oyunlarda da fps artışı olacaktır fakat csgo daki kadar olmayacaktır. şuanda PUBG indi bir deneyip değerleri yazıcam. 1614981273 PUBG ayarlarım ; 1920x 1080 kenar...
  5. Reck

ryzen 7 1700 ve b350 anakartımı 5600x ve tuf x570 plus ile bugün değiştirdim. Ekran kartım rx 580 8gb, diğer özellikler imzamda var. cs go da rekabetçide max 400 küsür alıp yer yer 180 lere düştüğü oluyordu, sabit 300 alamadığım için böyle bir değişikliğe gitmek zorunda kaldım. yeni işlemci ile...
  6. Reck

Harddisk güç kablosu nere takılıyor ?

PSU dan çıkan kabloların resmini ve anakartın resmini düzgünce atarsan yardımcı olabilirim. Harddisk güç kablosu için fotoda gösterdiğiniz molex gibi dişi olanı olmalı.
  7. Reck

Ana Konu Gaming Gecesi Ortak Yardımlaşma Ve Danışma Konusu

Okadar şansız bir insanım ki inanamazsın. Bende 300 TL fazla vermek istemem fakat emin ol şuan dahi mahkemelik olduğum firmalar olduğu için bizzat incehesapla iletişime geçtikten sonra buradan alışveriş yapıyorum çünkü bu güveni bana sağlayabildiler. Neyse uzatmaya gerek yok umarım herkes...
  8. Reck

Kutulu almak istememin nedeni yeni nesil ryzen çıktığında satmasının kolay olması ayrıca incehesap faturalı ürünü satmak n11e göre daha kolay. n11 den nasıl alışveriş yapıldığını biliyorum, ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir arıza durumunda, karşınızda ürünün arkasında duracak bir firma...
  9. Reck

n11 deki satıcıya ben de baktım, satıcının herhangi bir satışı yok, ne olduğu belirsiz. 2 hafta önce incehesapta 2450tl den indirime girdiğinde yetişip alamamıştım ve o günden itibaren fiyatlar kutulu olanlarda 2600tl altına inmedi. Tray olanlar 2449 den satıldı. Bu fiyat, son 2 haftalık dolar...
  10. Reck

2600tl den 5600x aldım. 1 aydır x570 yatıyor daha fazla bekleyemedim darısı başınıza.
  11. Reck

Öneri 5600x için hangi chipseti seçmeliyim?

Güzel yorumun için teşekkürler. Yazdıklarınızın bilincindeyim, ben daha çok kullanıp tecrübe etmiş arkadaşlardan yorumlarını beklemiştim. Piyasanın durumu belli maalesef, herkes kolay kolay çift m2 veya sli-crossfire yapacak bütçelere ulaşamıyor e doğal olarak ta x570in bir manası kalmıyor. B550...
  12. Reck

Asus Tuf x570 incehesaptan 1399 TL den aldım. İşlemci 2449tl den 10 saniyede tükendi alamadım, piyasadaki fiyatlardan kesinlikle almam, döviz kurunun gidişatına göre düşeceğini tahmin ediyorum. 1ay içerisinde umarım tekrar aynı fiyatlardan yakalarım. Yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara teşekkürler.
  13. Reck

İncehesapta asus tuf x570 plus ve 5600x indirim listesine gelmiş, bu bir işaretmi acaba :)
  14. Reck

Tomahawk baya öneriliyor biraz araştırıyım bakalım neymiş bunun vramleri. 1612542581 Neden? Tuf plustan ne artısı var? msi in diğer modellerinden farkı nedir? al gitsinle olacak iş değil araştırmam lazım.
  15. Reck

deneyimlediğin bir model varsa önerini alabilirim.
Top Bottom