Reddawn56 isimli üyenin son içerikleri

1. Reddawn56

Monitöre görüntü gelmiyor ...

Vga kablosu arada ekranı sarıya döndürüyordu az elleyince düzeliyodu bu yüzden belki kabloda bişi vardır demiştim ama dediklerini deneyeceğim
  2. Reddawn56

Dediğinizi denedim fakat olmadı basılı tuttum bas çek yaptm ama olmadı
  3. Reddawn56

Evet arkadaşlar dün akşam bilgisayarıma format attım ama istediğim gibi olmadığı için söküp sabah bir bilgisayarcıya bıraktım ve tekrar format atılıp 2 GB RAM takviyesi yapılı 667 MHz + 800 MHz olmak üzere eve geri getirdiğimde bilgisayarı kurdum fakat kasa çalışıyor monitör ışığı yanıyor ama...
  4. Reddawn56

Termal macun ne kadar sürülmeli ?

olumlu olumsuz ?
  5. Reddawn56

Termal macun ne kadar sürülmeli ?

arkadaşlar öncelikle merhabalar iyi forumlar diliyorum sizlere bugün bir derdimi paylaşıcam işlemcime termal macun sürdüm fakat macunu bu tarz sürdüm kime sorsam çok fazla sürmüşsün diye laflar duyuyorum birde aynı şekilde soğutucu bloğada sürdüm sizce bir sıkıntı yaratırmı acaba ? geri...
  6. Reddawn56

Q9550 işlemci için ekran kartı önerisi

rp yaptırırmı sence ?
  7. Reddawn56

600 TL Ekran kartı önerisi

dostum aynı işlemci mensubuyuz sana gtx750ti önerebilirim olmadı gt1030 belki düşürürsün senin olduğun yaşadığın şehirede bağlı tabii ki ben 650 liraya gtx1050 2gb bile görmüştüm
  8. Reddawn56

350w dostum bütçe 2. el üzerinden gideceğim için maks 1k civarı
  9. Reddawn56

Arkadaşlar Gta 5 Roleplay yapmak istiyorum bu nedenle İntel Q9550 3.3ghz oc 12mb 4 çekirdek işlemcime iyi fps verebilecek ekran kartı önerisi bekliyorum şimdiden teşekkürler
  10. Reddawn56

İntel Core Q9550 fiyatına değermi ?

Xeon almayı bende düşündüm Q9550 alacak bütçem var fakat xeon alınca bios güncellemesi vs gerekicekti bende uğraşmak istemedim pek 1623412212 Kupon mevzusuna gelirsek kupona nereden ulaşabilirim acaba ?
  11. Reddawn56

Ali Express'ten alıcam
  12. Reddawn56

Hangisi ?
  13. Reddawn56

Klavye Onerir Misiniz

Son öneri olarak Rampage Miracle k2 klavyesine bakabilirsiniz .
  14. Reddawn56

Klavye Onerir Misiniz

Evet öyle bir klavye var şahsen ben kullanıyorum fakat 2 3 sene önce almıştım şuanda piyasadan kalkmış bile olabilir bende yazdığımda göremedim şuanda kusuruma bakmayınız .
  15. Reddawn56

Klavye Onerir Misiniz

3 tuşa basabilme özelliği varmı bilmiyorum ama midio-rx6 tarzında bir cihaz önerebilirim . İyi forumlar
Top Bottom