redstar28 isimli üyenin son içerikleri

1. R

❌İndirim Bitti! Encre noire l'extreme edp parfüm 960₺

Fiyatı çok iyi satıcıya takıldım sadece
  2. R

🔥İndirim Ceramical 60 x 140 cm Çalışma Masası 699TL

Ben de kullanıyorum kasa altta 1 monitör 2 laptop. Gayet kullanışlı, sallanma yok bende. 1.000 TL ye almıştım. Şu an benim için fiyatı bedava.😄
  3. R

YENİ EV İÇİN F/P BEYAZ EŞYA SETLERİ

Hocam şu an fiyatlara hakim değilim ama uzun ömürlü ve kaliteli olsun isterseniz Bosch u tavsiye ederim. Ayrıca çok özellik olsun diye aramayın ihtiyacınıza göre özellik seçin. Ne kadar çok özellik o kadar dert olabiliyor bazen. Mesela bulaşık makinesi çok programlılar var fakat 2-3 program anca...
  4. R

❌İndirim Bitti! 🔥🔥🔥🔥🔥🔥GameBooster Klavyeler HK gaming gibi oldu 🔥🔥

Bi kaç çeşit aldım inşallah iptal olmaz😄
  5. R

❌İndirim Bitti! 🔥🔥🔥🔥🔥🔥GameBooster Klavyeler HK gaming gibi oldu 🔥🔥

GM06B aldım 290 a geldi teşekkürler hocam
  6. Asus RTX 2060, i3 12100F Hazır Sistem

İstanbul Asus RTX 2060, i3 12100F Hazır Sistem

Merhabalar, 2022 Haziran Ayında gaminggen.tr üzerinden aldığım hazır sistemim satılıktır. Bilgisayar ile 7-8 ay boyunca yorucu olmayan oyunlar oynanmış olup, son 6 aydır işimden dolayı kullanamadım. Bileşenler; INTEL I3 12100F 3.60GHz 6M FCLGA1200 İŞLEMCİ BOX FANLI ASUS PRIME H610M-K D4 INTEL...
  7. R

🔥İndirim LEGO Technic Volvo Tekerlekli Yükleyici 54,90TL

Aldım, teşekkürler
  8. R

🔥🔥 Adidas COPA SENSE 4 TF 🔥🔥 Halısaha Ayakkabısı - 729 TL 🔥🔥

Tam da aradığım modeldi indirm bitmiş. Tekrardan olursa özellikle haber verir misiniz🙂
  9. R

🔥İndirim Huawei MatePad 11.5 inch 120hz 8/128 + klavye + mouse + kalem 7999 TL

Mouse u yorumlu hale getirmişler paket içeriğinden çıkrtmışlar. Sepete ekleyince ilave indirim geliyordu o da yok😐
  10. R

🔥İndirim adidas X SPEEDPORTAL.4 KRAMPON !! 811 TL !!

Aldım 1 tane hocam sağ ol
  11. R

🔥İndirim E-Yooso %60 Gaming Klavye | Hot Swap | Huano Switch | PBT Keycaps | 700 TL

Arkadaşlar cahilliğime verin öğrenmek için soruyorum. Bu tip klavyelerde yön tuşları nasıl oluyor?
  12. R

Ana Konu Amazon Prime Day Başladı!

ben de şu an onu düşünüyorum
  13. R

❌İndirim Bitti! WAHL Travel Seyahat Erkek Bakım Kiti 129TL

İş görür mü? Fiyatı uygunmuş
Top Bottom