Neler Yeni

🔥🔥 Adidas COPA SENSE 4 TF 🔥🔥 Halısaha Ayakkabısı - 729 TL 🔥🔥

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,361
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Oyunlar Driver Problemleri
Bu fiyata markasız ayakkabılar satılıyor. Adidas halısahayı bu fiyata almak çok çok iyi. Ben kendime bir tane aldım. Forumdaşlarım faydalansın..

Normalde 41 giyiyorum. Kalıbı dar oluyor bunların 42 çektim. Alana hayırlı olsun.

fiyatına göre gerçekten iyiymiş hayırlı olsun fakat ben görünüşe çok önem veriyorum bu kalıplar çok çocuk ayakkabısı gibi geliyor bana biraz daha farkla pumalar var değerlendirilebilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
204
İsim
s.s
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
fiyatına göre gerçekten iyiymiş hayırlı olsun fakat ben görünüşe çok önem veriyorum bu kalıplar çok çocuk ayakkabısı gibi geliyor bana biraz daha farkla pumalar var değerlendirilebilir
Bende daha iyi bir şey almak isterdim ama bu bütçelerde rakipsiz. 1200 TL'ye kadar daha iyisi yok. 1200 TL'dekiler ise rakibi.
1500 TL bütçelere çıkınca güzel şeyler var.

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,361
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Bende daha iyi bir şey almak isterdim ama bu bütçelerde rakipsiz. 1200 TL'ye kadar daha iyisi yok. 1200 TL'dekiler ise rakibi.
1500 TL bütçelere çıkınca güzel şeyler var.

https://www.hepsiburada.com/puma-ra...ZEugjsTPcfEcux3WBrMaAmEPEALw_wcB&gclsrc=aw.ds bunu şahsen arkadaşım kullandı görünüşü ve rahatlığı çok iyiydi bende beğenmiştim ama nike aldım 2 sene önce o duruyor bende

Dahası  
Reaksiyon skoru
204
İsim
s.s

https://www.hepsiburada.com/puma-ra...ZEugjsTPcfEcux3WBrMaAmEPEALw_wcB&gclsrc=aw.ds bunu şahsen arkadaşım kullandı görünüşü ve rahatlığı çok iyiydi bende beğenmiştim ama nike aldım 2 sene önce o duruyor bende
Halısahada dişli giymek bilek dönmesi ihtimalini doğuruyor. Büyük sakatlıklar yaşayanlar var allah korusun. O yüzden halısahada halısaha giymek lazım. Büyük saha için konuşacak olursak büyük sahada maç oynayan insan amatörde top oynuyordur. O adama bu ayakkabı az gelir diye düşünüyorum. ben olsaydım paraya kıyar güzel bir şey alırdım.

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,598
İsim
oğuzhan ege
Görünüşü midemi bulandırdı gece gece işteyken la hayırlı olsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
204
İsim
s.s
Görünüşü midemi bulandırdı gece gece işteyken la hayırlı olsun.
bende görüşününe çok yükselmedim ama gerçeği fotodakinden daha güzel. Görünüşü güzel halısaha ayakkabıları 1500 liradan başlıyor. satış stratejisi galiba :D Bende bunun hastasıyım ama bütçe işte :D
1690240316606.png

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,598
İsim
oğuzhan ege
bende görüşününe çok yükselmedim ama gerçeği fotodakinden daha güzel. Görünüşü güzel halısaha ayakkabıları 1500 liradan başlıyor. satış stratejisi galiba :D Bende bunun hastasıyım ama bütçe işte :DAlıntıyı görüntüle
Aldığın ayakkıbı kötü diyemem zaten adı var Bi kere sadece görünce hem kustum hemde içine kaçtı Bi taraflarım kusura bakma 🤣🤣🤣

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,361
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Halısahada dişli giymek bilek dönmesi ihtimalini doğuruyor. Büyük sakatlıklar yaşayanlar var allah korusun. O yüzden halısahada halısaha giymek lazım. Büyük saha için konuşacak olursak büyük sahada maç oynayan insan amatörde top oynuyordur. O adama bu ayakkabı az gelir diye düşünüyorum. ben olsaydım paraya kıyar güzel bir şey alırdım.
halısaha için önermedim ordakileri hocam biz stadda maç kuruyoruz boş günlerde 700 tl ye kiralayıp :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

11-11 maç çıkartıyoruz 3+3 yedek şeklinde çoğu arkadaş altyapı oyuncusu vs Aydındayız biz cuma günleri Bodrumdan geliyor arkadaş maç için geri dönüyor pazar akşamı

SucukEkmek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,000
İsim
Emre Kaan
Instagram
emrekaan.038
49 numarası olsa alırdım normalde 47 giyiyorum ama adidasın 49 numaraları oluyo

redstar28

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Fazlı Kerem Çoban
Tam da aradığım modeldi indirm bitmiş. Tekrardan olursa özellikle haber verir misiniz🙂

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ne demek 48 numarası yok

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,986
Üyeler
156,557