Rıfat Karakaya isimli üyenin son içerikleri

1. R

Sistemime En uygun ekran kartı

8gb ram a320m anakart Ryzen 3 3200 g işlemcim var.Dar boğaz yapmayacak bir ekran kartı lazım valorantta en düşük 170 180 veren 144 hz monitörde yırtılma yapmayacak bir ekran kartı lazım sizce ne almalıyım bütçemi de çok zorlamiyacak ??
  2. SATILIK!! RAZER BLACKWİDOW V3

İzmir SATILIK!! RAZER BLACKWİDOW V3

Çok temiz ve titiz 3 ay kullandım 2 kere tuşları temizledim hiç bir sıkıntısı yok ve 21 ay garantisi vardır.
  3. R

MAYIS AYI'NIN ÜRÜNLERİ 🔥 HANGİ ÜRÜNLERDE İNDİRİM GELSİN 🔥

Wireless yada normal kulaklık
  4. R

tuşu nasıl düzelticem

içmez olaydım kjgbeskşjgbaolfa
  5. R

tuşu nasıl düzelticem

ben 2-3 gün önce meyve suyu döktüm enterin olduğu bölüme 10-15 tuşa döküldü ve anında çıkartıp temizledim ancak bugün ü tuşuna bastığımda basılması baya zorlaşmış içine meyve suyu kaçtığı yapış yapış olduğu belli sadece ü tuşu böyle nasıl düzelticem yardımcı olabilirseniz sevinirim klavye razer...
  6. R

Vac ban nasıl kaldırılır neyin değişmesi gerekir

ne düşüncesini değiştirmemi istiyosun
  7. R

açacağım yada açmayacağımı sana neden kanıtlamaya çalışayım ister güven ister güvenme ister yardım et ister etme ben yazmışım zaten bir hata yapmışım düzgünce oyun oynamanın peşindeyim.
  8. R

bende neden kaynaklandığını öğrenmek istiyiyordum zaten yaptığımın hatanın farkındayım teşekkürler bilgin için
  9. R

çok kez denedim olmuyor 1644009971 eğer ıp ye atıldıysa nasıl kaldırılır
  10. R

denedim bir çok kez ama etkili olmadı 5-6 kez yeni hesap açtım arkadaşımın hesabını kullanmaya çalıştım olmadı bilgisayardan kaynaklı 1644009864 bende hatamın farkındayım kusura bakma tekrardan
  11. R

heh bende bunu diyorum ıp olayı falan var o sıkıntı ıp nası değiştiricem yada sıfırlama yapıcam yardımcı olabilir misiniz
  12. R

knk ben hesaptan kaldırmak istemiyorum başka bir hesapla cs go oynayabilmek istiyorum amacım hesap değil bilgisayarla cs oynayabilmek başka hesapla
  13. R

VAC ban nasıl kaldırılır neyin değişmesi lazım vac ban cs go da hile açtığım için ban yedim yaklaşık 1 yıl önce hangi bilgisayar parçasını değiştirmem gerekiyor bi kaç yerden anakart değiştirmem gerek diye duydum herhangi bir bilgisayar parçası değiştirmeden yazılımla halledebilir miyiz merak...
  14. R

Bu mönitör alınır mı?

Bencede riske girmeyin birde eğer oyun için alıcaksanız 24 inç alın daha rahat oluyor minimape bakarken başınızı kaldırmak zorunda kalmassınız
  15. R

Fps yükseltmek ram almak mantıklı mı

Ben şuan stabil 100 fps alıyorum valorantta 144hz monitör aldım yırtılma olmaması için alıcam ram
Top Bottom