Neler Yeni

Vac ban nasıl kaldırılır neyin değişmesi gerekir

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
HERORAF
Bütçe
5
VAC ban nasıl kaldırılır neyin değişmesi lazım vac ban cs go da hile açtığım için ban yedim yaklaşık 1 yıl önce hangi bilgisayar parçasını değiştirmem gerekiyor bi kaç yerden anakart değiştirmem gerek diye duydum herhangi bir bilgisayar parçası değiştirmeden yazılımla halledebilir miyiz merak ediyorum olursa çok iyi olur valoranttan sıkılmış durumdayım cs go oynamak istiyorum yaptık bi hata hile açtık. banı yedik kaldırmama yardımcı olabilcek var mı acaba??

MAH0A

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Mahmut Taplamacıoğlu
VAC yasakları kalıcıdır ve kaldırılmaz.

• Beğen
Reaksiyonlar: baid

kyagizzz

80+ Bronze
Hocam bilmiyorum ama VAC ban ip ye atılıyorsq ip sifirlayabilirsiniz.

NespaY

80+ Silver
VAC ban nasıl kaldırılır neyin değişmesi lazım vac ban cs go da hile açtığım için ban yedim yaklaşık 1 yıl önce hangi bilgisayar parçasını değiştirmem gerekiyor bi kaç yerden anakart değiştirmem gerek diye duydum herhangi bir bilgisayar parçası değiştirmeden yazılımla halledebilir miyiz merak ediyorum olursa çok iyi olur valoranttan sıkılmış durumdayım cs go oynamak istiyorum yaptık bi hata hile açtık. banı yedik kaldırmama yardımcı olabilcek var mı acaba??
Steam hesabından VAC banı kaldıramazsın ve VAC ban donanıma ban atmaz yani yeni bir steam hesabından cs oynayabilirsin.

• Beğen
Reaksiyonlar: baid

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
O hesap banlı. Başka hesaptan giremiyor musunuz? Deneyin başka hesaptan girmeyi.

MAH0A

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Mahmut Taplamacıoğlu
Engel bir durum yok oynayabilirsiniz farklı bir hesap ile

XenonVL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Ahmet Mehmet
Umarım açamazsın, Bir dahada cs giremezsin. Sizin gibiler yüzünden oyun oynanmıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
HERORAF
Steam hesabından VAC banı kaldıramazsın ve VAC ban donanıma ban atmaz yani yeni bir steam hesabından cs oynayabilirsin.
denedim bir çok kez ama etkili olmadı 5-6 kez yeni hesap açtım arkadaşımın hesabını kullanmaya çalıştım olmadı
bilgisayardan kaynaklı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Umarım açamazsın, Bir dahada cs giremezsin. Sizin gibiler yüzünden oyun oynanmıyor.
bende hatamın farkındayım kusura bakma tekrardan

MAH0A

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Mahmut Taplamacıoğlu
VAC yasağı alan hesaptaki telefon numarası ve mail adresi başka bir hesapta da mevcutsa o hesapta ceza alır.

Top Bottom