Roseblanches isimli üyenin son içerikleri

1. R

İphone 12 mi 13 mü ?

Kesinlikle 13
  2. R

Öneri Gaming koltuk önerisi

Zio fabric Zio venom vs hangisi hoşuna giderse, bu marka hafızalı sünger kullanıyor ve sünger yoğunlukları diğer markalara göre 1.5-2 kat daha yoğun. İnstagram sayfalarında %10 indirim kodu paylaşıyolar. Ödeme ekranında girdiğinde 10 bin liralık tutar 9 bine düşüyor
  3. R

Abdullah Hacıgül'ün 'Ofisi boşaltıyoruz' etkinliği gerçeklik payı

Yıkama yağlamadan sonra cila atmayıda unutma belki bahşiş verirler abisi 1712580239 Hadi ya öyle mi :D
  4. R

Provake edecek şekilde konu açmadım, gayet uygun dille merak ettiğim bi soru sordum yararlanan arkadaşlar varsa söylerler diye sonuçta burası forum. Tepki almamı sağlayacak şekilde cevap verdiğin için teşekkürler
  5. R

bu sözde 'etkinlik' siz uyguna alın işiniz görülsün bizimde ofisimizde yer açılsın şeyinden gerçekten işine yarayan bir şeyler alabilen veya şu saçma dizayn forumdan Abdullah Hacıgüle mesaj atarak ulaşam gerçek birileri var mı merak ediyorum ? Şu satış etkinliğinde de numarası olan esnaflar...
  6. R

Asus Rog Strix Rx 6700 Xt alınır mı?

Görünüş için kasa toplayan adam kasasına dual 6700xt takmaz
  7. R

Abdullah beyin açmış olduğu satış ilanından geri dönüş alan var mı ?

5800x3d için yazdığımda yoktu, sabah 6.30 gibi yazmıştım. Sonrasında rezerve olarak değişti. Abdullah bey instagramdan mesajlara bakıyorum diye hikaye paylaştı bekledik geri dönüş gelir diye ama şuanda da rezerve ibaresi kaldırılmış. Kesin alıcıyım ödemeyi bile geçeceğimi iletmiştim hemde...
  8. R

Abdullah beyin açmış olduğu satış ilanından geri dönüş alan var mı ?

Abdullah beyin açmış olduğu 'ofisi boşaltıyoruz' konusu açıldıktan 10 dk sonra gördüğümde bir ürünü almak için özelden belirttiği şekilde yazdım ama geri dönüş almadım konuda güncellenmedi. Bu konu hakkında geri dönüş alıp ürün satın alabilen var mı ?
  9. ASUS TUF VG249Q TERTEMİZ SORUNSUZ

ASUS TUF VG249Q TERTEMİZ SORUNSUZ

Merhaba monitörümü 360 hz monitöre geçiş yaptığım için satıyorum. Ölü piksel ghosting vs. Hiçbir sorunu yoktur. Monitör özelliklerine linkten bakabilirsiniz. Yer İstanbul Kağıthane Levent elden teslim https://www.epey.com/monitor/asus-tuf-gaming-vg249q.html
  10. R

Yardım ASUS ROG B550-F GAMİNG R5 5600 İÇİN OVERCLOCK HAKKINDA YARDIM

3060ti var hocam ama çözünürlük 1280*960 4:3 ayarlar genel olarak düşük orta
  11. R

Yardım ASUS ROG B550-F GAMİNG R5 5600 İÇİN OVERCLOCK HAKKINDA YARDIM

Merhaba arkadaşlar, Rog B550-F anakart R5 5600 işlemci Deepcool AK-400 ZERO DARK PLUS soğutma, DELL ALİENWARE 360 hz monitöre sahibim, yüksek seviyede (Faceit 10 lvl) Cs2 oynuyorum. Sorunum ve istediğim şeye gelecek olursak işlemci yükte 55 dereceyi geçmiyor Cs2 de yer yer +500 fps veriyor yer...
  12. R

Formattan Sonra Bilgisayarımda Sürekli Takılma Ve Yarı Yarıya Performans Kaybı

Değişim yok. Bilgisayarcı hem tanıdık hem de parçalara işaret bırakırım gözle görülmeyecek şekilde öyle durumlarda
  13. R

Formattan Sonra Bilgisayarımda Sürekli Takılma Ve Yarı Yarıya Performans Kaybı

Sürücülerle ilgili herşeyi kendim sitelerinden kaldırıp tekrar yapmıştım zaten. Sürücüler ile ilgili bi durum değil maalesef
Top Bottom