Neler Yeni

Öneri Gaming koltuk önerisi

Kaan5463

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Kaan
Bütçe
9000
Arkadaşlar fiyatı 9000tlyi geçmeyecek rahat uzun süreli kullanimda ağrı yapmayacak
Mümkünse sizin kullandığınız çünkü öyle bir devirdeyizki markalar iyi yorum için rüşvet teklif edebiliyor
Boyum 1.87-1.91 arası
Kilom 67 civarı
Yardımcı olursanız sevinirim

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,542
İsim
Emre siyah
2. el hp omen citadel

Farway

80+ Silver
En geç yarın TR koltuğu Zio Venom XL ile HP Omen Citadel'in geniş bir karşılaştırmalı incelemesini yapacağım. Bekleyebilirsen bir bakarsın, ama acil alman gerekiyorsa HP Omen Citadel gerçekten iyi bir koltuk, fakat piyasadan toplanmış belli ki fiyat değişecek.

EmreOFLU

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Emre
HP Omen Citadel 36 bin TL gösteriyor hocam akakçe

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emrullah Yasin
Zio fabric Zio venom vs hangisi hoşuna giderse, bu marka hafızalı sünger kullanıyor ve sünger yoğunlukları diğer markalara göre 1.5-2 kat daha yoğun. İnstagram sayfalarında %10 indirim kodu paylaşıyolar. Ödeme ekranında girdiğinde 10 bin liralık tutar 9 bine düşüyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Cahit Emin
Hawk modelleri var 6-9 k arası alabilirsiniz

Kaan5463

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Kaan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
En geç yarın TR koltuğu Zio Venom XL ile HP Omen Citadel'in geniş bir karşılaştırmalı incelemesini yapacağım. Bekleyebilirsen bir bakarsın, ama acil alman gerekiyorsa HP Omen Citadel gerçekten iyi bir koltuk, fakat piyasadan toplanmış belli ki fiyat değişecek
Teşekkürler vaktim var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zio fabric Zio venom vs hangisi hoşuna giderse, bu marka hafızalı sünger kullanıyor ve sünger yoğunlukları diğer markalara göre 1.5-2 kat daha yoğun. İnstagram sayfalarında %10 indirim kodu paylaşıyolar. Ödeme ekranında girdiğinde 10 bin liralık tutar 9 bine düşüyor
Teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hawk modelleri var 6-9 k arası alabilirsiniz
Onlara ben baktim ama olumsuz yorumlarda dikkatimi ceken bazi seyler oldu o yüzden vaz geçtim

MovesLikeJaggeR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
507
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Bende arıyorum arkadaşlar 9k civarı zio venom veya hawk future serisi aklımda var future indirim ile 8700e falan geliyor venomda 9600 falan bu bütçelerde kumaş olacak bir koltuk ne önerirsiniz 170cm boy 84 kilo

Top Bottom