Rutherr isimli üyenin son içerikleri

1. Rutherr

Sizce Hangi Markanın Modelini Almalıyım Biladerler

Hocam kesinlikle asus derdim ben.
  2. Rutherr

Spotify'da telif süreci

kısa cevap: dava hic bir zaman olmaz. telif icin de, eger beat sahibi telif atmadigi surece telif melif olmaz. uzun cevap: hic bise olacagi yok. dava mava yalan. adam koskoca bir plak sirketi olmadıgı surece ugrasmaz boyle seylerle. hele bir de yurt dısındaysa %0 a dusuyor dava olayı o yuzden...
  3. Rutherr

Papara educard nasıl açılır

Okul kantininden veya D&R veya Carrefour gibi yerlerden alabilirsin https://www.carrefoursa.com/papara-edu-harclik-kart-p-30369890 https://www.dr.com.tr/Oyun-Konsol/Papara-EDU-Lite-Harclik-Karti/Dijital-urunler/urunno=0001951047001
  4. Rutherr

PC için VPN önerisi ücretli veya ücretsiz

Proton VPN
  5. Rutherr

Yardım Minecraftta nether a gidince çift ekran oluyor

kullandığın shader paketi bozuk. değiştirmen gerek.
  6. Rutherr

Türkiyenin en büyük 2 minecraft sunucusunun kullanıcı bilgileri çalındı

"Rakunlar diyarı (!)" adındaki minecraft sunucusunun kullanıcı bilgilerini hacklendiğini Mayıs 2023'de şu konumda anlatmıştım o yüzden tekrar anlatmayacağım. Fakat en büyük 2 sunuculardan olan "İlk Oyuncu (!)" nunda kullanıcı bilgileri çalındı (Kullanıcı adı veya e-posta, şifre). Orijinal...
  7. Rutherr

Türkiyenin en büyük 2 minecraft sunucusunun kullanıcı bilgileri çalındı

Kony haber değeri taşıdığından "Teknoloji Haberleri" kategorisine taşıdım https://forum.donanimarsivi.com/konu/tuerkiyenin-en-bueyuek-2-minecraft-sunucusunun-kullanici-bilgileri-calindi.892844/ Eğer kuralları kırıyorsa bu konu silinebilir.
  8. Rutherr

Okul, hayatımı mahvediyor ve her gün intihar etmeyi düşünüyorum

E tamam hocam siz de biliyorsunuz kötü ve gereksiz bir şey olduğunu o zaman
  9. Rutherr

? Hadi bakalım her gün 3 saatlik uykuyla uyu. 10-15 tane derse çalış ve sosyal hayatın kalmasın. Ki hangi birine çalışıp yetişiceksin ki? Her dersi farklı hoca anlatıyor ama bizim her dersi anlamamız gerekiyor saçmalığa bak😃
  10. Rutherr

Gitmeyin gibi bir şansımız yok ki. Okul okumayan ahmak ilan edilip iş verilmiyor.
  11. Rutherr

Ahhhh abi ahhhh derdim olması için gazzede bacağımın mı kopması lazım illa?
  12. Rutherr

Gecenin 3'ü ve uyumam gerek. 2 saat önce uyurum diye girdiğim yatakta 2 saattir kıvranma sonucu tekrar telefonu elime aldım. Neden bu durumdayım diye sorgularken her şeyin başında okulun olduğunu farkettim. Sabahın 9 unda dersler başlıyor. Benim gibi evin okula yakınsa şanslısın. Fazla vaktini...
  13. Rutherr

DistroKid Ne İşe Yarıyor?

kullanmayın beyker
  14. Rutherr

Yeni aldığım PC'nin kablolarını bağladığım halde çalışmıyor.

Sorun burda videoyu yukleyemedim
Top Bottom