SadeceSeyf isimli üyenin son içerikleri

1. SadeceSeyf

Epic Games Değişime gidiyor

Epic yenilendikten sonra edecek merak etme. Benim hesap koleksiyonluk oldu neredeyse pahali butun oyunlar var. Bugun Dr aldim bir kac tane
  2. SadeceSeyf

Cogu oyunun fiyati 7 8 kat artmis
  3. SadeceSeyf

Epic Hesabım Ne Kadar Eder ?

Yani kanka bir sey edecegini dusunuyorum. Gercekten pahali bir oyun yok
  4. SadeceSeyf

Epic Games Döviz Kurunu Guncelliyor!

Yani cevremde ki herkes epic kullaniyor. Bu launcherden bi biz sikinti cekmiyoruz galiba
  5. SadeceSeyf

Epic Games Döviz Kurunu Guncelliyor!

Peki 1713597161 Gideyim de almadigim oyunlari taksitle alayim 1713597299 Launcher ile fiyat degisimi de otomatik geliyor galiba dnjdj
  6. SadeceSeyf

Benim 300 e yakin oyunum var epic de neredeyse butun oyunlari aldim. O yuzden Ben Boyle dusunuyorum
  7. SadeceSeyf

Benim gibi arkadasin da hosuna gidebilir? Steam gibi uygulamasi olsa indirim zamani telefondan duzgunce alisvrrs yapabilsek. Kotu mu olur ?
  8. SadeceSeyf

Bu yil sonuna Kadar yenilikleri getirecek yaziyor tam tarih belli degil. Sadece bu sene mobil uygulamasi cikacagi kesin. Gerci varda steam gibi degil.
  9. SadeceSeyf

Epic Games uygulamasına ve mağazasına ‘nihayet’ köklü değişiklikler geliyor , • iOS ve Android mobil uygulama •Kişisel profiller ve profil fotoğrafları • Oyun hediye etme • Tüm her şeyin olduğu bir bildirim merkezi • Kullanıcı incelemeleri
  10. SadeceSeyf

Öneri TESLA MODEL Y TÜRKİYEYE 1.791.451 TLDEN SATIŞA ÇIKTI

Geçen hafta tatile gittim. Yolda tesla vardı yakalayana aşk olsun. Ne kadar hızlı gidiyor bunlar ya
  11. SadeceSeyf

🔥İndirim Gamebooster M700 Air-Force Rgb Ultra Hafif Profesyonel Oyuncu Mouse 319TL

2 sene once falan almistim. Fps oyunu oynamadigim icin idare ediyordu.
  12. SadeceSeyf

🔥İndirim Lenovo IP Gaming3 5800h 3060 25.999 TL

https://ty.gl/uss2p01628
  13. SadeceSeyf

Çözüldü✓ Sistemimi her şey dahil satıyorum ? Fiyat sizce iyi mi?

Komik olan ne zaten ilanda bunun böyle olduğunu yazıyorum. Ki 3-4 ay sonra kalkıyor diyorlar bakacaz
  14. SadeceSeyf

Yok hocam valla tek tek satacağım yapacka bir şey yok M2 falan durur yoksa bunlara göre WD blacki 1k ya falan vereceğim
  15. SadeceSeyf

Dostum siz empati yoksunusunuz gerçekten diyorum. Adam ilk de giriş seviye ekran kartı diyor. Abi 3070 ti nasıl giriş seviye ekran kartı oluyor onu anlamıyorum ona kızıyorum. Arkadaşa daha yeni 7700 xt aldık adamın kartının içinden geçiyor 3070 ti. Giriş seviyesi denilince 4060 serisi 7600...
Top Bottom