Saian SS isimli üyenin son içerikleri

1. Saian SS

Yardım SHOPİER İADE VAR MI?

350 liraya aldığım, seri numarasını girince orjinal çıkan, airpods promla bakıştık.
  2. Saian SS

Samsung galaxy m14 cihazıma hangi şarj aletini almalıyım

m14 15w desteklemiyor mu googleden öyle yazıyor anneme de aldık 15w almayı düşünüyordum
  3. Saian SS

Rust indirime girince alınır mı??

1- hayır kazandırmaz(gambling sitelerinden 3 5 kazandiğım oldu bir de bi kaç kere item attı fakat hepsini toplasan 50 tlyi geçmemistir) 2- videolarını izle keyif alacağını düşünüyorsan 7 8 saat değil hayatını sömürür (yaklaşık 3k saatim var) 3-sunucular nasıl derken anlamadım
  4. Saian SS

Rust yardıma ihtiyacım var

senin yaptığın kilit tekli kilit olarak geçiyor sadece sen açabilirsin anahtar craftlayabilirsin fakat ölürsen üstünden anahtarı alan adam evine girer sakın öyle bi hataya düşme şifreli kilit basın keyfinize bakın oyunun başlarında biraz sıkıntı çekebilirsiniz tavsiyem 2x oynayın dope yazınca...
  5. Saian SS

KYK YURDUNA PC KURAN OLDU MU ?

yurdun kamera durumu ne bizim her yerde kamera var yurdun yöneticileri ile konuşup kameranın en net gördüğü bir odaya geçebilirsin oda arkadaşlarınıda sınıfından güvendiğin kişiler olabailir veya yurttan güvendiğin
  6. Saian SS

Saçkıran Hastalığı İle İlgili Önerilerinizi Bekliyorum.

açmış forumu takılıyor her yere yazmış saçma sapan alakasız şeyler saç kıran hakkında bir fikrim yok fakat eğer doktorlar birbirini tutmuyorsa durumun varsa iyi bir özel poliklinik e gitmeni tavsiye ederim daha iyi ilgileniyorlar
  7. Saian SS

Ebebek halka arz alacağım ama bir yerde takıldım

iş bankası uygulaması üzerinden alırken ben de sorunlar yaşıyorum tarayıcıdan almayı dene bi istersen ben öyle yaptım
  8. Saian SS

2.öğretim üniversite kaydı için başka bir şey yapmam gerek mi

yok. bir şey olursada okulun internet sitesinde, duyurular kısmını takip et yeter.
  9. Saian SS

SEVGİLİM AYRILMADAN ÖNCE HEDİYE VERDİ ?

seven insan gitmez aga, severekte olsa gitmez. kötü zaman geçiriyo olsa da gitmez, o kötü zamanlarda seven sevdiğini yanında ister. ama insan ilişkileri farklıdır, herkesin doğrusu bir değildir. sizin için de farklılıklar olabilir. benim fikrim yukarıdaki gibi tavsiyesme aşşağıda. birisi seni...
  10. Saian SS

Başlangıç seviye paragraf kitabı önerisi

11. Saian SS

Çadırla tatil yapılabilir mi?

5 arkadaş izmire çadır tatiline gittik 3.gün yamuldum ve döndüm. delikli koya ve kleopatra koyuna çadır atmıştık, benim bünyem kaldırmadı seninki kaldırırsa sorun yaşamazsın. eğer kamp alanına atarsan duş ve tuvalet ihtiyacını güzelce giderebilirsen sorun olmaz, bizim böyle imkanlarımız da yoktu...
  12. Saian SS

🔥İndirim Anker Soundcore R50i Naysla 494TL

Aldım teşekkürler
  13. Saian SS

en iyi ilişki analisti uzmanı benim diyen arkadaşlar toplanın

konu eski ama fikrimi söyleyeyim kız erkek arkadaş olabilir tabii ki fakat taraflardan birisi bi ilişkiye başlarsa bu arkadaşlık belirli kalın çizgilerle sınırlandırılmalı. örneğin bu arkadaşının bir sevgilisi olsa, her ne kadar cinsel bi çekim olmasa da aranızda rüyalarıma giriyor diyosun. bi...
  14. Saian SS

Silindi

yahu çocuk daha 16-17 yaşında. ayrıca bende düşüncelerinin doğru olmadığının farkındayım. benim doğru bulmadığım nokta ona hayır öyle değil, ilerde fikirlerin değişebilir vs ne biliyim bu tarz şeyler söylemek varken dalga geçmek. ben bunu doğru bulmuyorum, hoşumuza gitse de gitmese de bu onun...
  15. Saian SS

Silindi

çünkü sen dalga geçerek konuşuyorsun kahkaha atması normal değil mi fakat o kendince ciddi bir problemi dile getiriyor neyse uzatmanın anlamı yok belli ki anlaşamayacağız
Top Bottom