Neler Yeni

KYK YURDUNA PC KURAN OLDU MU ?

Saian SS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
Mehmet
Arkadaşlar kyk da 2. yılım ve kendim video editörlüğü yapıyorum. Geçen sene laptop ile işlerimi halledebiliyordum ancak bu sene işlerim biraz daha büyüdü. Yüksek boyutlu videolar üzerinde kurgu yapıyorum ve laptop acayip kasıyor. Evimdeki kasamı getirip kurarsam sorunum çözülür. Yeni bir laptop almaya kalksam 30-35 bin arası bütçe lazım o da şu anda çok zor. Ev kiraları zaten 10 binden başlıyor. Daha önce kyk yurduna kasa kuran oldu mu ? Sistemden herhangi bir şeyler çalındı mı ? Nasıl bir yol izlemeliyim ?
yurdun kamera durumu ne bizim her yerde kamera var yurdun yöneticileri ile konuşup kameranın en net gördüğü bir odaya geçebilirsin oda arkadaşlarınıda sınıfından güvendiğin kişiler olabailir veya yurttan güvendiğin

Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Taha ARVAS
yurdun kamera durumu ne bizim her yerde kamera var yurdun yöneticileri ile konuşup kameranın en net gördüğü bir odaya geçebilirsin oda arkadaşlarınıda sınıfından güvendiğin kişiler olabailir veya yurttan güvendiğin
Yurt 2-3 senelik ve sistemleri iyi çalışıyor. Kendim yurt güvenlikleriyle de samimiyim. Oturup güvenlik odasında çay kahve içiyoruz. Yurt müdürü de zor bir insan değil. Oda arkadaşlarım tanıdıklarım ve geçen seneden olan arkadaşlarım. Odam da dediğiniz gibi tam kamera karşısında. Bunca şeye rağmen çalınacak bir şey varsa da nasip demekten başka bir şey gelmez elden

Alemdaar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Görkem Türkgüven
Arkadaşlar kyk da 2. yılım ve kendim video editörlüğü yapıyorum. Geçen sene laptop ile işlerimi halledebiliyordum ancak bu sene işlerim biraz daha büyüdü. Yüksek boyutlu videolar üzerinde kurgu yapıyorum ve laptop acayip kasıyor. Evimdeki kasamı getirip kurarsam sorunum çözülür. Yeni bir laptop almaya kalksam 30-35 bin arası bütçe lazım o da şu anda çok zor. Ev kiraları zaten 10 binden başlıyor. Daha önce kyk yurduna kasa kuran oldu mu ? Sistemden herhangi bir şeyler çalındı mı ? Nasıl bir yol izlemeliyim ?
Hangi şehir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
909,026
Üyeler
141,078
Son üye
halil50
Top Bottom