Neler Yeni

KYK YURDUNA PC KURAN OLDU MU ?

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,364
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Kykya nutella götürdü kuzenim yerine peripella koymuşlar, bilgisayarına ne yaparlar sen düşün

oEnesQlf

80+ Silver

wolvesina

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,350
İsim
Arda Gezer
Arkadaşlar kyk da 2. yılım ve kendim video editörlüğü yapıyorum. Geçen sene laptop ile işlerimi halledebiliyordum ancak bu sene işlerim biraz daha büyüdü. Yüksek boyutlu videolar üzerinde kurgu yapıyorum ve laptop acayip kasıyor. Evimdeki kasamı getirip kurarsam sorunum çözülür. Yeni bir laptop almaya kalksam 30-35 bin arası bütçe lazım o da şu anda çok zor. Ev kiraları zaten 10 binden başlıyor. Daha önce kyk yurduna kasa kuran oldu mu ? Sistemden herhangi bir şeyler çalındı mı ? Nasıl bir yol izlemeliyim ?
Çalarlar veya bozarlar boşuna riske girip pişman olmayın
Bütçenizi zorlayıp Laptop almaya bakın

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,977
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Laptop tercih etmenizi öneririm.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,863
İsim
göksel yurtcan
i5 12400f asus 3060ti 32ram 3200mhz asus b660 plus anakart g24f 165hz monitör asus 144hz monitör hepsi 1 senelik ve garantileri devam ediyor toplam fiyatları ne ki ?
sanırım 15 falan eder ama piyasada baya düştü son 4060/4060ti sistemlerden sonra eğer oda arkadaşlarınız sağlam adamlarda kurulabilir gibime geliyor

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,536
İsim
umt
Discord
umt#4257
Masaüstünü ve şuanki laptopunu satıp daha iyi laptop alman en mantıklısı hele hele bu özelliklerdeki bilgisayarı direkt çalarlar

Andromakhe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,083
İsim
AAAAA
İlgilendiği Kategoriler
Anime / Tarih /Eğitim / Siyaset / Teknoloji
Bizim yurtta birisinin çoraplarını çalmışlardı gerisini sen düşün.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kasayı bile kaldırıp götürürler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Taha ARVAS
Arkadaşlar yurt müdürüyle ve güvenliklerle konuştum. Geçen sene ve önceki sene bilgisayar kurmuşlar ve herhangi bir çalıntı ihbarı almamışlar. Ayrıca odaya bilgisayar kurduğumu bilecek olan max odadakiler ve onların arkadaşları olur. Odam 4 kişilik. Şu anda işimi görecek bir laptop 35-40k arası. Kasadan ekran kartı çalınsa bile 7-8k zarar verir. Yapacak bir şey yok çalınırsa da sağlık olsun diyeceğiz

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar yurt müdürüyle ve güvenliklerle konuştum. Geçen sene ve önceki sene bilgisayar kurmuşlar ve herhangi bir çalıntı ihbarı almamışlar. Ayrıca odaya bilgisayar kurduğumu bilecek olan max odadakiler ve onların arkadaşları olur. Odam 4 kişilik. Şu anda işimi görecek bir laptop 35-40k arası. Kasadan ekran kartı çalınsa bile 7-8k zarar verir. Yapacak bir şey yok çalınırsa da sağlık olsun diyeceğiz
Hocam gereksiz aksiyona giriyorsun böyle bir risk alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Taha ARVAS
Hocam gereksiz aksiyona giriyorsun böyle bir risk alınır mı?
hocam video editörlüğü yapıyorum ve çalıştığım videolar büyük boyutlu videolar her gün video yapmak zorundayım. laptop ile işlerim inanılmaz ağırlaşıyor. Gerek ekran boyutu olsun gerek render hızı olsun kasa her türlü daha iyi. Risk almak zorundayım. Risk almazsam okul okuyamam. Son senem ve geçim kaynağım sadece bu iş. Olur da ekran kartı bile çalınırsa bir aylık maaşın bir kısmıyla alabilirim. Ancak laptop almaya kalkarsam hem taksitleri uzun sürer hem de işlerim ağırlaşır. Dalga geçen arkadaşlar olsa da maalesef risk almak zorundayım. Ben de biliyorum isterlerse ram söküp götürebileceklerini ama başka çözümüm yok maalesef :(

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
hocam video editörlüğü yapıyorum ve çalıştığım videolar büyük boyutlu videolar her gün video yapmak zorundayım. laptop ile işlerim inanılmaz ağırlaşıyor. Gerek ekran boyutu olsun gerek render hızı olsun kasa her türlü daha iyi. Risk almak zorundayım. Risk almazsam okul okuyamam. Son senem ve geçim kaynağım sadece bu iş. Olur da ekran kartı bile çalınırsa bir aylık maaşın bir kısmıyla alabilirim. Ancak laptop almaya kalkarsam hem taksitleri uzun sürer hem de işlerim ağırlaşır. Dalga geçen arkadaşlar olsa da maalesef risk almak zorundayım. Ben de biliyorum isterlerse ram söküp götürebileceklerini ama başka çözümüm yok maalesef :(
Cam yerine demir kaynattır bari açılmasın kasa

Top Bottom