salih3781 isimli üyenin son içerikleri

1. S

Prejeksiyon ana ekran gelmiyor

Merhaba elime yurt dışı menşeili bir prejeksiyon geçti Prejeksiyonu başlattığımda ilk 1 saniyede normal gelmesi gereken ekran geliyor sonrasında ise görseldeki gibi çerçeveli ekran geliyor kumandadan neye bastıysam olmadı fikri olan var mıdır nasıl normal ekrana geçeriö. 1713776330 help meee
  2. S

Telefon Sıfırlama Engelleme

hocam her türden insan var veri çalan mı dersin şirketi kötüleyen mi dersin siz söyleyin.işi insanlara bırakmak istemiyorum
  3. S

sosyal medya derpartmanına vereceğiz.İlk kurulumunu mail adreslerini de biz veriyoruz.Fakat işten çıkarken telefonlar sıfırlanmasın çünkü veri akışı devam edecek bunu engellememiz gerekiyor
  4. S

MERHABA ARKADAŞlar şirkette çalışıyorum çalışanlara telefon vereceğiz Telefonun fabrika ayarlarına dönmesini istemiyorum bunu nasıl engelleyebilirim.Bildigiğiniz uygulama,yazılım veya bir ayar var mıdır 1678866514 telefon markası xiomi redmi note 11
  5. S

EXCEL Formulleri Hk.

Merhabalar excel de açıklama ekli olan hucreleri yeni excel sayfasına otomatik olarak çekmesini istiyorum.Nasıl yapabilirim.
  6. S

ARŞİVDEKİ DOSYA TAKİP ETME

Merhaba arkadaşlar Çalıştığım yerde dosyaları arşivliyoruz dosya numarası var gelen dosyaları dosya numarasına göre yerleştirip excel de kayıt altında tutuyoruz. Fakat dosya almaya geliyorlar ve geri getirmiyorlar veya dosya kayboluyor,Bunun için bir yazılım bir uygulama bir excel var mıdır...
Top Bottom