Neler Yeni

Telefon Sıfırlama Engelleme

salih3781

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
salih altun
MERHABA ARKADAŞlar
şirkette çalışıyorum çalışanlara telefon vereceğiz
Telefonun fabrika ayarlarına dönmesini istemiyorum bunu nasıl engelleyebilirim.Bildigiğiniz uygulama,yazılım veya bir ayar var mıdır
Mesaj otomatik birleştirildi:

telefon markası xiomi redmi note 11

xFxem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Cem
maşallah hangi şirketmiş o :D, cihazları acıp ilk kurulumlarını siz yapabilirsiniz format atılsada cihazlara ilk mail ve şifre xiaomi hesap soruluyor benim tavsiyem bu olur.

salih3781

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
salih altun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
maşallah hangi şirketmiş o :D, cihazları acıp ilk kurulumlarını siz yapabilirsiniz format atılsada cihazlara ilk mail ve şifre xiaomi hesap soruluyor benim tavsiyem bu olur.
sosyal medya derpartmanına vereceğiz.İlk kurulumunu mail adreslerini de biz veriyoruz.Fakat işten çıkarken telefonlar sıfırlanmasın çünkü veri akışı devam edecek bunu engellememiz gerekiyor

şahin doğan

80+ Platinum
sosyal medya derpartmanına vereceğiz.İlk kurulumunu mail adreslerini de biz veriyoruz.Fakat işten çıkarken telefonlar sıfırlanmasın çünkü veri akışı devam edecek bunu engellememiz gerekiyor
Bunu çalışana söylemek ?
flat,1000x1000,075,f.u2.jpg

salih3781

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
salih altun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam her türden insan var veri çalan mı dersin şirketi kötüleyen mi dersin siz söyleyin.işi insanlara bırakmak istemiyorum

xFxem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Cem
hocam her türden insan var veri çalan mı dersin şirketi kötüleyen mi dersin siz söyleyin.işi insanlara bırakmak istemiyorum
hocam basit bir program (varsa bile) işinizi görmeyecektir.Profesyonel bir destek lazım gibi kanımca,android degilde windows tabanlı bir cihaz olsa deepfreeze gibi bir uygulama olabilir diyecektim ama aklıma bişey gelmiyor.Bulursanızda burdan yazın bizimde bilgimiz olsun hocam.

Top Bottom