Sameezy isimli üyenin son içerikleri

1. Sameezy

Yardım Bu Windows Hizmeti Ayarı sizde de böyle mi?

ayarlar açık göründüğü gibi biraz bekleyelim anlarız durumu
  2. Sameezy

önceden ayda 1 defa ayarı seçili olduğu için 26 gün olmuştu sanırsam yukarda öyle okudum yada benmi yanlış biliyorum bu yüzden yapmamış 1 ay dolmamış çünki süresi daha dolmadan ayarı değiştirdin 1 hafta seçeneği işaretledin yani süre sıfırlanmış oldu ve 1 hafta dolduğunda otomatik yapacak ama...
  3. Sameezy

ozaman sorun yok demektir zamanı geldiğinde kendisi oto yapacaktır :)
  4. Sameezy

gerekli olmadığı içinde yapmıyor olabilir 26 gün uzun bir süre ama ayarlarını tekrar gözden geçirin olması gerektiği gibi ise sıkıntı yok demektir videodaki adımları deneyip bakarmısın birde
  5. Sameezy

bu ayar elle olması gerekiyor hocam bendede elle seçeneği işaretli otomatik olsa oyun felan oynarken arkada güncellemeler yapar lag donma kasma sorunları olur o yüzden elle modunda kalması gerekiyor
  6. Sameezy

Sistem çalışmasına rağmen görüntü gelmiyor

hocam ddr4 sistemlerde bu sorun çok oluyor çalışıyor ama görüntü gelmiyor sistemi kapatıp ramleri çıkartıp 2 3 dk bekleyin gerekirse yerini değiştirin bios pilini felanda sökün isterseniz onuda bekletin 2 3 dakika herhangi bir ayar yaptı iseniz biosta bide öyle açmayı deneyin bakalım 1705083992...
  7. Sameezy

Çözüldü✓ Bilgisayarim çalışıyor ama ekran gelmiyor

pc yi kapatıp ramleri söküp aynı zamanda bios pilini tekrar söküp 2 3 dk bekledikten sonra denermisin mümkünse ramlerin yerini değiştirmeyi dene
  8. Sameezy

Güncelleştirmeler Üzerinde Çalışılıyor

o ekrandan çıkma ne kadar sürerse sürsün bitecektir kapatırsan windows dosyaları bozulabilir tek çare beklemek
  9. Sameezy

WİNDOWS UPDATE GÜNCELLEMESİ YAPARKEN (0x80070643) HATASI ALDIM

bu klasörü shift-delete ile silip deneyebilirmisin silip pc yi yeniden başlat tekrar dene olmaz ise windows update sorun giderici başlat bazıları böyle çözmüş
  10. Sameezy

bende şuanda çözülmüş durumda durduk yere kendi kendine yükledi düzelir kendiliğinden
  11. Sameezy

Aynı sorunu bende yaşıyorum win yükleme aracı ile yükseltme yaptım sonuç yine aynı genel bir problem umarım yakın zamanda fixlerler
  12. Sameezy

Çözüldü✓ AMD HATA 182 RX570 YARDIMM!

Merhaba amd nin yeni güncellemesi uyarısı geldi sadece whql ekran kartı sürücüsü kuruyorum sürücü ise 23.11.1 sürücüyü kendi sitesinden indirdim ddu ile eski driverimi kaldırdım hizmetlerden windows update kapattım otomatik güncellemesin kartı çakışma olmasın diye kurarken sürücüyü 182 hatası...
  13. Sameezy

Bilgisayar bir anda kapanıyor ve belirli bir süre tekrar açılmıyor

çünki aynı sorunu yaşıyorum bende ramlerin mhzsini 3000 yapınca pc çalışıyor ama ekran monitör klavye her şey gidiyor res atmak zorunda kalıyordum 2666 çektim sorun düzeldi psu ile ilgili bir sıkıntı olabilir
  14. Sameezy

Bilgisayar bir anda kapanıyor ve belirli bir süre tekrar açılmıyor

herhangi bir oc işlemi yaptınızmı ramlerinizin mhz sini düşürüp deneyin birde
  15. Sameezy

Ekran kartı sürücüsü çöktü (VALORANT)

bunu indirin öncelikle : https://www.nvidia.com.tr/download/driverResults.aspx/205532/tr şöyle yapın temiz kurmak için hizmetlerden önce windows update kapatın ddu ile güvenli modda ekran kartı sürücüsünü temizleyin bunu yapmadan önce ekran kartınızın en güncel driverini indirin (yukarıda attım)...
Top Bottom