Schiffer isimli üyenin son içerikleri

1. Schiffer

Pc'ye kablosuz 2 gamepad bağlama

Bu koldan almaya karar verdim fakat 2 dongle'ı pcye taktığımda 2 kol da çalışır mı bilen varsa sevinirim AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın! 836,42TL 68%OFF | 8BitDo-Ultimate C gençlik Edition2.4G ve PC için kablolu oyun denetleyicisi, Windows 10, 11, buhar güverte...
  2. Schiffer

PC İçin F/P Gamepad Almak İçin Ne Kadar Bütçe Lazım ?

hocam kablosuz arıyorum monster pusat ve 8bitdo ultimate c arasında kaldım hala düşünüyorum
  3. Schiffer

PC İçin F/P Gamepad Almak İçin Ne Kadar Bütçe Lazım ?

ben de almayı düşünüyorum fakat çoğu kişi deadzone olayından dolayı önermiyor çok arafta kaldım fikrini alabilir miyim
  4. Schiffer

Pc icin gamepad önerisi

ilk defa gamepad alıcam gecikme durumu falan oluyor mu ona göre alıcam da şimdi
  5. Schiffer

Pc icin gamepad önerisi

Ben de fc 24 oynamak için kol arıyorum da bu iyi mi acaba öneriyo musun deadzone olayları nasıl bir de bluetooth var mıydı
  6. Schiffer

1000-1500 TL Gamepad önerisi

2 tane alacağım için çok yüksek fiyatlara çıkamıyorum maalesef 1704147470...
  7. Schiffer

1000-1500 TL Gamepad önerisi

Selam fc 24 için 1000-1500 TL bütçeye bluetooth ve dongle'ı olan gamepad önerir misiniz
  8. Schiffer

Çözüldü✓ Asus rog strix kullanıcıları

27k değil
  9. Schiffer

baya iyiymiş sağ ol bilgiler için valla içimi rahatlattın asus konusunda iyi forumlar kanka
  10. Schiffer

steam - Hesap oluşturma isteğiniz başarısız oldu

nası hallettin bende de oluyor
  11. Schiffer

Ben de rogu aldım hpnin özellikleri daha iyi olsa da malzeme kalitesine guvendim bi tik.. bi de dedigin gibi iyi sogutuyor diye duydum aldim bakalim umarim pisman etmez
  12. Schiffer

ney anlamadim
  13. Schiffer

Şu iki laptoptan kullanan arkadaşlar deneyimlerini yazabilirler mi
  14. Schiffer

Rog Strix Vs Hp Victus Hangisi Alınır

sanırım ben malzeme kalitesini seçeceğim asusun da sorun yasatacagini sanmiyorum
Top Bottom