• S
      scintillshady, MSI PRO B650-S ile AM5 PC Toplama başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Evet kasayı beyaz istiyorum. NZXT diye ısrar etmemin sebebi hava akışının iyi olmasıydı. Ramlerde RGB fiyat farkı koyuyorsa hiç gerek yok. Gerekirse zamanla...
    • S
      scintillshady, MSI PRO B650-S ile AM5 PC Toplama başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Çok güzel bir soğutucuya benziyor. Sanırım bu ay anakartı yeni aldığım için şu an sadece bu soğutucuyu alacağım. İşlemci konusunda kafam hala çok karışık...
    • S
      Peki 7800x3d aldım diyelim. İşlemcinin çok güçlüğü olduğu ve haliyle çok yüksek ısılara çıktığı söyleniyor. Bunu makul sıcaklıkta tutabilmek için ne...
    • S
      Eğer 7500F alırsam thermal markasının hava soğutucusunu alayım diyordum kule tipi. 1500 TL idi ama 7600x ve üstü olursa mecbur 360lık sıvı soğutma gerekecek
    • S
      Evet kasa ve işlemci için düşünmüştüm. 7500F dışında 7600X e baktım ama onu soğutmak çok zor gibi gözüküyor. Sen önerilerini yazabilirsin. Eğer...
    • S
      scintillshady, Toplama Bilgisayar Tavsiye kategorisinde MSI PRO B650-S ile AM5 PC Toplama başlıklı bir konu açtı.
      Herkese merhaba, AM5 sisteme geçiş yapmaya çalışıyorum. Geçen cuma indirimde olan MSI Pro B650-S Wifi satın aldım. Ek olarak kasam küçük olduğu için...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,390
Üyeler
151,540
Son üye