Selo isimli üyenin son içerikleri

1. S

Hyperx could 2 wireless driver nasıl bulabilirim

Kulaklığımin sürücüsünu bulamadım yardımcı olur musun
  2. S

Ryzen 5 3500x rtx 2060 dar boğaz olur mu

Arkadaşlar ryzen5 3500x rtx 2060 a dar boğaz yapar mı yardımci olduğunuz için şimdiden teşekkür ederim 😊
  3. S

9000tl monitör dahil hazır PC onerirmisiniz

9000tl monitör dahil hazır PC onerirmisiniz
  4. S

8000 TL 144 Hz monitör e sahip laptop önerisi

8000 TL 144 Hz monitör e sahip laptop önerisi MAX BÜTÇE:8500
  5. S

Beyler bu sistem alınır mı? Önerilerinizi bekliyorum...

https://www.itopya.com/wtcn-rock-amd-ryzen-7-3700x-msi-geforce-rtx-3060-ti-ventus-3x-oc-lhr-8gb-16gb-ddr4-500gb-nvme-m2-ssd-geforce-rtx-raytracing-pc/ Birde buna bak kardeşim 3060 ti değil ama genede yayın açılır yani sorun olmaz
  6. S

6500 TL laptop önerisi

Arkadaşlar 6000 6500 TL arası laptop önerisi istiyorum sizden teşekkür ederim Max bütçe:6500
  7. S

Arkadaşlar üni için laptop mi yoksa masaüstü PC mi

Kanka sanırım laptop alırım ya herşeyi kolay da işte zor gelcek alışık değilim hep masaüstü kullandım bu zamana kadar
  8. S

Haklısın da yani laptop çok sevmiyorum ama dediğin gibi getir götür de okulda çok işimi görür teşekkür ederim hocam
  9. S

Arkadaşlar öncelikle selam ben üniversite için başka şehire gidiyorum ama yurt değil evde kalcagim evde kalacağım için masaüstü PC almak istiyorum aynı zamanda gamer olduğum için ama hangisi daha iyi olur laptop mu masaüstü PC mi yardımcı olursanız sevinirim teşekkür ederim
  10. S

Gaming laptop önerisi

Merhabalar gaming laptop alacağım önerileriniz var mi
  11. S

PC im hacklendi birisi PC ime erişip bı korku videosu açtı bende direk kapattım

Kanka bilmiyorum kardeşim bir şey falan indirmiş olabilir
  12. S

Tamam hocam teşekkür ederim sağolun
  13. S

Kanka gözünü seveyim ne trollu ya korktum 1630708061 Telefondan kanka
  14. S

Kestim nasıl duzelte bilirim formatlasam geçer mi
  15. S

PC im hacklendi birisi PC ime erişip bı korku videosu açtı bende direk kapattım bilgilerime erismismidir ve formatlasam kurtulur muyum yardımcı olabilir misiz
Top Bottom