Septifacer isimli üyenin son içerikleri

1. Septifacer

Minecraft intikam almalıyım

begenmediysen cevap vermeyebilirsin ??? 1712610273 hocam okadar yetenekli degiliz maalesef lol
  2. Septifacer

Minecraft intikam almalıyım

Selam arkadaşlar aternos üzerinden 4-5 sanal arkadaşlarımla beraber bir minecraft sunucusu kurduk 2 gün oynadık ama üçüncü günde maden kazarken sebepsiz yere banlandım discorddan falanda yazdım ama benle dalga geçtiler kısacası toxiclediler bene şimdi onlardan intikam almak istiyorum oyunu...
  3. Septifacer

Yardım Far Cry 6 Oyun Açılmıyor

Oyunu başlattığımda siyah ekran geliyor birsüre sonra masaustune geri atıyor oyunu ubisoft launcherdan oynuyorum(Oynayamıyorum).Procces Monitor ile log kaydı aldım nasıl buraya atacağımı bilmiyorum ama bilen birisi varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim.
  4. Septifacer

Öneri Marveldan Film önerir misiniz? ?

Teşekkürler hocam 1710762799 guardians of galaxy ye bir bakacam teşekkürler
  5. Septifacer

Deadpool 1 izlemiştim fakat 2 izlememiştim sence 2.si nasıl senin yorumun nedir ?
  6. Septifacer

Merhaba arkadaşlar boşuna önerilmesin diye izlediklerimi yazim. Marvel Avengers serisi Spiderman serisi (şu animasyon olan dışında) Madame Web Antman 2015 Iron man serisi Kaptan Amerika Serisi Hatırladıklarım bukadar bunların dışında fikirlerinizi yazabilirsiniz.Mümkün oldukça yeni önerirseniz...
  7. Septifacer

Öneri 0-500Tl mouse önerisi

0-500tl arası oyun için kullanacağım mouse onerirmisiniz ? 500 en son cıkabilecegim rakam oyuzden mümkün oldukca ucuz onerirseniz sevinirim.
  8. Septifacer

Yardım youtube video sorunu

https://www.onlinemictest.com/keyboard-test/ sitesinden space tuşunda sorun olup olmadığını kontrol edebilirsin
  9. Septifacer

Bu playstation 4 alınır mı?

alınır ama arkadaşa deneme fırsatının olup olmadığını sor denemeden kesinlikle alma
  10. Septifacer

Windowsun yanına macOS nasıl kurulur ?

tabi
  11. Septifacer

Windowsun yanına macOS nasıl kurulur ?

Bu konuda yeterince bilgiye sahip biri varsa discord üzerinden veya buradan bana yardımcı olabilirmi. Discord : kaax1504
  12. Septifacer

Yapay zeka destekli Sitemiz Nasıl olmuş

mailimi girdim ama gelmiyor fotograf 1709855401 şimdi geldi mail fakat tıklayınca gercek resmin yanında kendi hazırladıgı resim gozukmuyor sadece beyaz bir cerceve var
  13. Septifacer

IOS Şifresini unuttuğum telefonu açamıyorum !

bir deneyeceyim hocam teşekkürler 1709647087 maalesef bundan 2-3 sene önce cihazı ikinci el almıştık zaten
  14. Septifacer

hayır yok 1709646956 nasıl yani ?
  15. Septifacer

Direk konuya gireceğim uzun süredir evde duranve kullanılmayan iphone6s cihazı vardı benimde kullandığım telefon bozulunca mecbur bu telefonu kullanmaya karar verdim ve haliyle cihazın şifreyi bilmiyorum çok saçma nedenlerden dolayı telefonu sıfırlayamıyorum bu nedenlerin ilki cihazın home...
Top Bottom