ShadoW267 isimli üyenin son içerikleri

1. S

Nasıl Kullanmadığım Tabletime Kendi İşletim Sistemimi Oluştururum?

Elimde kullanılmayan bir tablet var ve ben de kendi işletim sistemimi kodlayıp onun içine entegre etmek istiyorum. Android işletim sistemi yerine benim işletim sistemimin olmasını istiyorum. Çok kapsamlı bir sistem kodlamam, amacım büyük bir ürün oluşturmak değil de tamamen kendim için kodlamak...
  2. S

Çocuk İçin Akıllı Saat Önerisi

Çocuk için kullanılabilir bir akıllı saat önerisi yapabilir misiniz? Ama saatte canlı konum görme ve canlı olarak ortamdaki sesi dinleme özellikleri olan bir saat. Genellikle konum takip etme olayı her çocuk saatinde var ama ortamdaki sesi dinleme özelliği olan saat bulamadım. Yardımcı olur musunuz?
  3. S

Çözüldü✓ Rtx 3050 gb Alınır mı? Darboğaz Olur mu?

Arkadaşlar anakart ın kötü olduğunu söyledim onu boşverin darboğaz olur mu? Ekran kartı RX 6600 almayı düşünüyorum. 1680531456 ÖNEMLİ NOT / EKRAN KARTINI RX 6600 8GB ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM Rtx'den vazgeçtim
  4. S

Windows Kurulumunda 0x8007025D hatası alıyorum!

Sorun Çözüldü! Farklı bir Flash Bellek denedim oldu.
  5. S

Tamamdır. Teşekkürler. Deneyip buraya sonucu yazacağım.
  6. S

Windows gereken dosyaları yükleyemiyor 0x8007025D

Bende de aynı hata var sorunu çözebilen lütfen yazsın
  7. S

Pc yi normal bi şekilde kullaniyordum sonra bi anda açmak istediğim klasoru acamamaya basladim her acmaya calistigimda explorer cokuyor yeniden aciliyordu sonra win defender bir anda bir kac virus algiladi. discord durmadan cokuyor tarayicidan bi sey aratirken ekranda hay aksi yazisi falan...
Top Bottom