Neler Yeni

Windows Kurulumunda 0x8007025D hatası alıyorum!

ShadoW267

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Sinan Aygün
Pc yi normal bi şekilde kullaniyordum sonra bi anda açmak istediğim klasoru acamamaya basladim her acmaya calistigimda explorer cokuyor yeniden aciliyordu sonra win defender bir anda bir kac virus algiladi. discord durmadan cokuyor tarayicidan bi sey aratirken ekranda hay aksi yazisi falan cikiyordu. Sonra pc mavi ekran verdi ve hata kodu Memory_Managementdı. Daha önceden bu hatayı almiştim ve sorun galiba ramdeydi yada diskteydi tamirciye getirdigimizde duzeltmisti .sonra bi anda paparadan bildirim geldi. Kartımdan discord nitro çekilmeye çalışıldı. Ama sadece birkereydi. İçinde para yok diye alinmadi. Herneyse pc yi formatliyayim dedim usb belleğimi hazirladim iso dosyasini belleğe yazdirdim boost manager dan usb flashi seçip kurulum ekranina geldim ve C diskini temizledim fakat windows 10 pro yu kurmaya çalışdığımda 0x8007025D hatası verdi. hiçbir şekilde windows kuramadım. Şuan pc hala böyle her pc yi açtığımda kurulum ekranı geliyor. Sadece diski sıfırlayabiliyorum ve komut istemini açabiliyorum. Bilgisayarı usb bellek ile sıfırlamaya çalısmamın sebebi ise bilgisayarimda bir diskin daha olması ve içinde önemli dosyaların olmasıydı. Yardımcı olurmusunuz lütfen.(Pc'yi sıfırlamadan önce ramleri kontrol ettim sorun vardı)

naberr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
naber
windows 10 ıso bozuk olabilir bir bilgisayar bul windows 10 21h1 sürümünü indir en iyi hatasız sürüm odur.

ShadoW267

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Sinan Aygün
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
windows 10 ıso bozuk olabilir bir bilgisayar bul windows 10 21h1 sürümünü indir en iyi hatasız sürüm odur.
Tamamdır. Teşekkürler. Deneyip buraya sonucu yazacağım.

Son düzenleme:

ShadoW267

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Sinan Aygün
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sorun Çözüldü! Farklı bir Flash Bellek denedim oldu.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,220
Üyeler
140,619
Son üye
Nozarashi
Top Bottom