shiinacim isimli üyenin son içerikleri

1. shiinacim

Ağır oyunlarda Mavi ekran

hocam görmedim ksuura bakmayın ramleri söküp temizleyip yerlerini değiştirdim, ardından biostan xmp profilni değişip 3200 e çektim hızlarını düzeldi birdaha mavi ekran yemedim
  2. shiinacim

@Emre Zengin hocam bu gün olay gene rainbow six de oldu :( formattan sonra bile devam ediyor yani , dün olmadı ama bu gün tekrardan oldu
  3. shiinacim

Sorun format atınca çözüldü.
  4. shiinacim

hocam benim tahminimce donanımsal olan hiçbirşey yok şuan temiz kurulum yaptım özellikle mavi ekran yediğim oyunları indirip bilgi vereceğim.
  5. shiinacim

hayır
  6. shiinacim

az önce rainbowda tekrardan mavi ekran yedim :( şuan 150 gb kadar boş yer var, minidump gene oluşmamış
  7. shiinacim

en son pc geldiğinde yapmıştım kontrol etmedim sonrasında
  8. shiinacim

yanlışınız var hocam benim ssd 2400/1800
  9. shiinacim

1712491907 soldaki değerlerin daha yüksek olması gerekmiyormu hocam
  10. shiinacim

yedek diski açmıştım hocam bi 50 60 yer açıp tekrar mavi ekran yersem bildireceğim teşekkür ederim
  11. shiinacim

ne kadar boşaltmalıyım hocam
  12. shiinacim

13. shiinacim

gönderiyorum hemen 1712487135 @Emre Zengin
  14. shiinacim

biraz araştırarak notmyfault isimli bir uygulamaya rastladım sisteme mavi ekran yediriyor anladığım kadarıyla o şekidle dump dosyası oluşuyor ama şikayetçi olduğum şekilde mavi ekran yiyince dump dosyası oluşturmuyor telefondan mavi ekran yediğim anı kayıt ederek hata kodunun "critical process...
  15. shiinacim

eski minidump dosyalarını üstüne yazma ayarını açıp silmiştim :( belki oluşur diye yedeklerinide almamıştım ama bluescreenviewer ile baktığımda tek ntoskrnl.exe üzerinde birşeyler diyordu 1712443192 normal bi mavi ekran hatası gibi değil bir anda ekrana geliyor anında yeniden başlatılıyor ne bir...
Top Bottom