SıradanTüketici isimli üyenin son içerikleri

1. S

Gladius 3 , Msi GM41 , SS Prime Wireless ?

3 model arasında kaldım hangisini almalıyım ?
  2. S

Klavye Önerisi Sessiz

Maalesef rk61 yüksek profil LP şart benim için. bir şey bulamazsam bütçe arttırıp membrane Mx Keys alacağım. Mekanik daha iyi olur diye konu açtım. Sessiz olsa msi gk50 çok güzeldide, bütçenin üstünde lp öneriniz varmı ona göre bi ikinci ele bakarım.
  3. S

Klavye Önerisi Sessiz

Corsair k60 kullandım yüksek geldi bana, msi gk50 lp'de çok rahat ettim. Sesi "bana" fazla geldi yoksa çok memnundum MSI'dan. Ondan dolayı LP klavye almak istiyorum. Yüksek profilin hikayeli oyun oynarkenki hissiyatı çok daha iyi ama ikisi birlikte kullanıma pek uymuyor diye düşünüyorum.
  4. S

Klavye Önerisi Sessiz

DÜŞÜK PROFİL kablolu klavye önerisine ihtiyacım var. Sessiz olması önemli. Heryerden alabilirim ikinci el dahil. Kullanım : Gündelik, ara sıra keyfi cs.
  5. S

Palm Tutuş İçin Mouse Önerisi

Palm tutuşa uygun orta kablolu mouse önerisi. Tercihen PTFE skatez, tutuş tipi olarak deathadder gladius tarzı ergo mouseler iyi olur sanırım. Uzun saatler kullandığım için rahat ve hafif olması iyi olur. 1000hz, 400 IPS ve üstü işimi görür. Ürüne ve fiyata göre ikinci elde bakabilirim. Kullanım...
  6. Logitech K580 Unifying Kablosuz Klavye 2.4ghz + Bluetooth TR Tuş Takımı

Logitech K580 Unifying Kablosuz Klavye 2.4ghz + Bluetooth TR Tuş Takımı

İhtiyaç olur diye almıştım olmadı yer açılsın diye satıyorum. 2 adet pil ve unifying alıcısı ile göndereceğim. 2.4ghz alıcısına ek olarak Bluetooth bağlantısıda var. Sıfır kullanılmadı zaten, tüm kontrollerini yaptım sadece kutu fatura yok. Referanslı satıcıyım, alıcının istediği uygulamada...
  7. S

İkinci El Veya Sıfır Mekanik Klavye Önerisi Lazım

Bunlar yüksek profil bana redragon k622 gibi düz low profile lazım. Yüksek profili kullanamıyorum. Msi gk50 lp vardı çok sesli diye kullanamadım.
  8. S

İkinci El Veya Sıfır Mouse Önerisi Lazım

Palm tutuş, genelde çizim arada çerezlik cs falan oynamak için kullanılacak. Mouse boyutu orta veya ortadan bir tık büyük olabilir. Kablolu, ışık şart değil, sensörü ortalama üstü olsun yeterli. Bütçem 1300. Marka takıntım yok yerli ürün varsa çok fark yoksa onu tercih ederim. Fiyat 1300 ama...
  9. S

İkinci El Veya Sıfır Mekanik Klavye Önerisi Lazım

Merhaba bir klavye ihtiyacım var. 1) Kablolu, mekanik, sessiz ve düşük profil tuş takımlı, klavye boyutu farketmez. 2) Türkçe tuş takımı, rgb, hotswap 2. kısım şart değil olursa iyi olur sadece. Bütçem 1500, ikinci elde 1k. Marka takıntım yok, uygun fiyata kaliteli alabileceğim ne varsa onu...
  10. S

Öneri Hangi Mouseyi Almalıyım ?

Gladius 3 vardı bende çok memnundum ama bir tık yüksek gibiydi. Şuan gamenote ms1002 var onla idare ediyorum mouse alana kadar.
  11. S

Öneri Hangi Mouseyi Almalıyım ?

Sıfırda bütçem 1900₺ ikinci elde 1200. Pixart 3395'li sensörlü almak mantıklı olur sanırım. 125x40x60 şuan kullandığım mousenin ölçüleri palm tutuyorum tam oturuyor elime hatta az küçükte alabilirim. Fps eğlencesine oynuyorum. Ben sadece masaya koyuyorum orda duruyor ya öyle sert kullanmıyorum...
  12. S

Corsair HS80, SS Arctis Prime, Asus Rog 2.4 Hangi Kulaklığı Tercih Etmeliyim ?

İtopyada var, sürekli indirime sokuyorlar kulaklığı zaten. İndirimli falan gösteriyorlarda aslında indirimli fiyatı gerçek fiyatı yani almadan razerlara falanda bi göz gezdir bence. Ben ses kalitesinden yana sorun olacağını düşünmüyorum hs80'de corsair ürünlerinin konforundan çekiniyorum biraz...
  13. S

2299₺ corsair hs80. Bendeki laptop acer nitro an515-45-r8un ryzen 5600h'lı DTS X ibaresi var. Ne işe yarıyor bilmiyorumda oyuncu laptopu olarak geçiyor. İş görür sanırım bunun kartı.
  14. S

Ben sesinden çok memnundum, baş ağrısından gittim baska kulaklık aldım. Hs80'de bantlı tasarıma geçilmiş zaten 1000 kat rahattır ondan. Kafanın üstüne tuğla koy aynı etkiyi yapan tek kulaklık bu hs60 hs50 serisi. Sesleride güzel olan kulaklıklar yazık etmişler.
Top Bottom