skupluoglu isimli üyenin son içerikleri

1. skupluoglu

Subwoofer'sız ses sistemi

Arkadaşlar Honda civic FD6 kasa araca sahibim subwoofer koymadan sistem tavsiyesi istiyorum. Bütçem 1.5-2 k
  2. skupluoglu

Araç expertiz önerisi İstanbul Anadolu yakası

Arkadaşlar selam yarın bir araç alıyorum da İstanbul Anadolu yakasında Üsküdar ümraniye yakın olursa güzel olur önerebilceğiniz expertiz var mı ? Suan için aklımda otorapor var
  3. skupluoglu

Anakart fikir danışma

Bahsettiğin anarkatla r5 3600x kullanıyorum. Argb desteği olsaymış harika olurmuş onun haricinde güzel basit sade kullanışlı.
  4. skupluoglu

seagete hdd'yi nasıl garantiye yollayabilirim

Faturası ile birlikte hepsiburadayla iletişime geç adımları onlar söyler sana. Çağrı merkezinide arayabilirsin.
  5. skupluoglu

Çözüldü✓ 350 TL Civarında Harddisk Önerisi

Arkadalar iyi Forumlar, 350-370 civarında Harddisk Alıcam birazdan Marka Model önerileriniz neler ?
  6. skupluoglu

2011 Honda Civic Fd6 Alınır mı?

teşekkür ederim dikkate alıyorum bunu
  7. skupluoglu

Km yaşıtlarına göre 20-30 bin fazla evet. bütçeye göre suan ne iyi bu var :)
  8. skupluoglu

300.000 TL Araba önerisi

Ben civic alırdım japon motordan ve şanzımandan korkma. Arka koltuklar segmentlerine göre daha geniş. uzun vadeli binilcekse değer kaybın diğer araçlara göre daha az olur
  9. skupluoglu

Araba pratiği yapılacak alan!

dostum geç cevap verdim kusura bakma. ışıklardan sağdan yukarı çık sağdan girişi var. orda iki giriş var sağdan gidersen kapalıya soldan giderse açık otoparka çıkarsın.
  10. skupluoglu

Arkadaşlar 2011 premium(sunroof hariç dolu paketi) 200 k km 135 liraya alırnır mı ? 1600 hasar kaydı çamurluk boyalı harici hatasız ?
  11. skupluoglu

Araba pratiği yapılacak alan!

Akyaka park avm açık otoparkına git ata binmeyi bile öğrenirsin :)
  12. skupluoglu

Yardım Taşınabilir HDD okuma hızı düştü

Verileri Ekledim lakin 500gb kadar 120mb tarama yapıyordu şimdi 5-6 mb a kadar düştü tarama :/ 1632057842 4-5 sene oldu alalı ama pek fazla kullanmadım hiç.
  13. skupluoglu

Yardım Taşınabilir HDD okuma hızı düştü

Samsung marka 1 tb harddiskim var. Lakin içine oyun yüklenirken yada oyun yüklerken okuma hızı düşüyor. Çözümü var mı ?
  14. skupluoglu

Samsung Laptop Ram Önerisi

4 slot gözüküyor lakin 2 slot var.
  15. skupluoglu

Samsung Laptop Ram Önerisi

Arkadaşlar biraz eski laptobum var samsung s3520 i3 2310 (rv520) anakart maksimum 16 gb ram destekliyor. suan üzerinde 4 gb takılı tek slotta 8 gb kaldırır mı ? slotun kaldırabileceği maksimum kapasiteyi nasıl öğrenebilirim. cpu-z de 4 slot olarak gözüküyor ?
Top Bottom