TahaCel isimli üyenin son içerikleri

1. TahaCel

Makyaj malzemesi hangi siteden alınır?

var hocam hepsinin mağazası da var avm lerde, caddelerde 1713966181 Manitanız zaten ne alacağına hakimdir bence makyaj yapıyorsa
  2. TahaCel

Son yıllarda direksiyon sınavı neden zorlaştı sizce?

Hocam ben su sene 18 olucam ehliyete direk başvurcam nasıl işliyor bu sürec hbiraz anlatabilme şansınız var mı ?
  3. TahaCel

Makyaj malzemesi hangi siteden alınır?

hocam Rossman- Watsons -Gratis--Sephora popüler ve en çok buralardan alınıyor 1713966008 Kendiniz için mi alıcaksınız
  4. TahaCel

Hacker olmak isteyenler okusun!

ben bu konuyu 2021 de nasıl görmemişin baştan sonra okudum olayı akışı baya iyi durmadan okudum normalde uzun yazılarda sıkılırım ama hoşuma gitti 2-3 sayfa yapıp devam etsen okurdum hala :D
  5. TahaCel

Saat önerisi istiyorum ?

Hocam aliexpresten hiç alışveriş yapmadım da 360 TL haricinde vergi vs başka bir şey ödüyormuyum
  6. TahaCel

Saat önerisi istiyorum ?

saolun hocam güzelmiş bu
  7. TahaCel

Saat önerisi istiyorum ?

Beyler mezuniyette takmak için gri çelik olanlardan bir saat önerisi istiyorum bütçe 1500 TL normalde orjinal guessin saati var baya güzel ama kordonu mavi ve altın sarısı renginde siyah takımla gitmez diye düşünüyorum o yüzden günü kurtarmalık ve kombinlerime göre takmalık için böyle bir...
  8. TahaCel

Ruhi Çenetin hesabı çalınmış.

dskjfjsdg boşluma geldi
  9. TahaCel

Hayatta En Büyük Pişmanlığınız

Fifa kariyer mi
  10. TahaCel

İlk kez bira içien kişiye ne önerirsiniz ?

hocam bi espiri katim dedim ortaya maltana meyse suyu gibi bir şey zaten tadı güzel ama
  11. TahaCel

hocam ilk içim için gider mi ? fsdgsdhhklpdghj 1713810850 YO hiç düşünmedim bile ciddili bir soru sordum havalı olmak için sorucak olsam böyle yazmaazdım emin ol
  12. TahaCel

hocam sen dozunu baya aşmıssın :D
  13. TahaCel

eyw hocam bilgilerin için hocam maksat neye benzediğini öğrenmek
  14. TahaCel

yok hocam parayı dert etmiyorum 18
  15. TahaCel

hocam becksin alkol oranı daha azmış ondan mı alsam
Top Bottom