• T
      Talyah, Araba kategorisinde multimedya nasıl güncellerim başlıklı bir konu açtı.
      Toyota avensis 2012 elegant extra 2012 model bi araba var dokunmatık multimedya var turuncu olanlarından ama sesli asistan tulu var çalışmıyor navigasyon...
    • T
      Talyah, Alacağım sistem için yorumlar başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      ilerde daha rahat kullanman için malum ekonomi sürekli değişiyor bende 16 var oyunlara giriyom zaten 12-14 kullanıyo ortalama 32 ileri için daha iyi
    • T
      Talyah, Dual Ram çok onemlı mı başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      bir şey fark etmez yapabilirsin
    • T
      Arkadaşlar bi sistem topladım daha doğrusu toplayacam sistem Msi Pro B 650M anakart ryzen 5 7600 işlemci corsair vengeance 16 gb Ram Msi mag A600DN 600W 80...
    • T
      Talyah, Alacağım sistem için yorumlar başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      psu yu msı mag a650bn 650w 80 plus alsan daha iyi olur bence ekran kartında da nvidia seçmen daha iyi olabilir ama genede kendi kararın bütçe varsa ram i...
    • T
      Talyah, Raspberry-Arduino VB kategorisinde 4wd araca nasıl güç verebilirim başlıklı bir konu açtı.
      elimde 4 tane 250 rpm teker arduino uno hc 05 l298n 8 tane led buzzer mesafe sensörü 2 tane olcak şekilde yaptığım bi rc car var arava güç verirken güç...
      • IMG-20240415-WA0011.jpg
    • T
      Talyah, macOS kategorisinde pc macos desteklermi? başlıklı bir konu açtı.
      masa üstü bilgisayarıma mac os (hackintosh) kurmak istiyom hem win11 hemde mac os olcak desteklermi pc özellikleri: ryzen 5 5500 msı b550m pro vdh wifi...
    • T
      Talyah, ledi pc ye nasıl bağlayabilirim başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      https://hizliresim.com/8gfr02w 1712495577 ledin ucu bu şekil 1712497039 https://hizliresim.com/lny186o bu tarafta aynı o yüzden takılmıyor araya bi kablo...
    • T
      resim gönderemiyorum hata veriyor 1712493223 resim gönderemiyorum hata veriyor
    • T
      siyah olan 12 volt dimi onu yaparım ama uymuyo girişler ledin çıkışı erkek anakartla aynı bağlanmıyo dişi olması lazım
    • T
      msı b550m pro vdh wifi anakarta bağlanıyor 2 tane giriş var ama anakart girişi erkek ledin ucuda erkek 1712491178 1712491206 resim gönderemiyorum...
    • T
      led rgb 4 pin 1712491052
    • T
      Talyah, PC Teknik Sorunlar kategorisinde ledi pc ye nasıl bağlayabilirim başlıklı bir konu açtı.
      pc ye 3-4 ay önce led döşemiştim ama yerini değiştirdiğimden dolayı ledi pirize takamıyom acaba ledi alıcıdan çıkarıp erkek ucu dişiye çevirip pc ye taksam...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,216
Üyeler
146,902
Son üye