tanrisal isimli üyenin son içerikleri

1. tanrisal

GTA 6 TRAİLER RESMİ OLARAK ERKEN YAYINLANDI

Bildirimler açıktı çat diye düştü önüme beklediğim en güzel 1 dakikaydı.
  2. tanrisal

Ps4 pro ssd takılır mı

Sistem dosyaları ssd'ye mi aktardın yoksa kendi diski içinde mi kalıyor. Muhtemelen aktarmışsındır 1700305794 Yeni aldığım için pek bilgim yok daha😁
  3. tanrisal

Ps4 pro ssd takılır mı

orijinallikle alakalı bi sorunum yok pc için zaten ek bi disk düşünüyordum. En azından ssd ps de olur içindeki diski de pc de kullanırım diye planladım
  4. tanrisal

Sahibinden Gaming Türkiye alışveriş yapan var mı?

az önce başlığı açıldı ana sayfada var hala
  5. tanrisal

Ps4 pro ssd takılır mı

bütçeden yana sıkıntı yokta okuma hızları aynı olduğu halde şu ikisi arasında çok fark var kararsız kaldım https://www.akakce.com/ssd/en-ucuz-br-j11-1tb-2-5-550-520-mb-s-sata-3-fiyati,2008591045.html...
  6. tanrisal

Ps4 pro ssd takılır mı

Elimde ps4 pro var hdd yerine ssd taksam çalışır mı? Olursa da öncereceğiniz ssd var mı (sata)
  7. tanrisal

Yardım Gigabyte B550M-DS3H Anakartıma aşağıdaki sıvı soğutma olur mu

Olmaz AM4 soketlere bakacaksın bu AM5 bu arada aynı soğutucu bende de var. bardağın dibindeki içeceği pipetle içerken bir ses çıkar ya öyle bir ses çıkıyor hep sende de var mı
  8. tanrisal

Steelseries Arctis Nova 4 Yüksek ses sorunu

sonar açık mı bende de sonar yüzünden sıkıntı oluyordu hep sonarı devree dışı bıraktım düzeldi
  9. tanrisal

Yardım Aliexpress'den 51TL'ye RGB alınır mı?

2 metre monitöre yetti 1m kadar boşta kaldı kestim ben 27 inç monitörün etrafını sarmaya yetti ona göre hesapla. bide tavsiyem attığım linkteki gibi usb li olandan al fişle uğraşma monitörlerin çoğunda usb girişi oluyor zaten oraya direkt takıp kullanırsın
  10. tanrisal

Yardım Aliexpress'den 51TL'ye RGB alınır mı?

alıp o kadar süre bekleyeceğine buradaki mağazalardan al direkt ben geçen ay şunu aldım ışıığ da güçlü https://www.hepsiburada.com/cata-ct-4566-tv-arkasi-ambiyans-rgb-led-seti-3-metre-p-HBCV000011XATG?magaza=Hepsiburada
  11. tanrisal

XİAOMİ YURTDIŞI Mİ11T İMEİ NASIL ATILIR KAYITSIZ NASIL KULLANILIR

500-600 lira ne siz nerede yaşıyorsunuz 50 liraya atıyorlar her yerde. Geçen ay kuzenim attırdı 50 liraya sonra root atmaya çalışırken imei gitti tekrar attırdı
  12. tanrisal

Çözüldü✓ DA-C6 SİSTEM GÖRÜNTÜ GELMİYOR

Ram mhz ayarlarını sürekli kurcalayıp bozduğum için alışık olduğum bir sorun😁😁 4 sayfa vardı çat pat okudum da gözümden kaçmış olabilir. Psu güç kablosunu çıkart -Ekran kartı ve ram sök -Bios bilini çıkart -Kasa arkasında bios reset tuşu varsa ona bas -anakartta cmos yeri varsa 2 ucu var onun...
  13. tanrisal

Çözüldü✓ 2K giriş sistemi için hangisini almalıyım sizce?

R5 5500 düşük en kötü 5600 yapman gerekir. 5700x + 6750xt kullanıyorum. 1080p'den 2K'ya geçtim. Ortalama 10 fps bi düşüş oldu sadece. Bu ekran kartını 2 yıl daha kullanıp sonraki güncel karta geçmeyi düşünüyorum. Sadece oyun oynadığım için amd tercih ettim ben
  14. tanrisal

Minecraft 1.8.9 sürümü saatlik ne kadar internet yer?

online oyunlarda saatlik ortalama 70-100 mb gidiyor
  15. tanrisal

AMD Sistem mi NVİDİA Sistem mi

işlemci olarak amd seç. Ekran kartında sadece oyun oynarım diyorsan onu da amd al ama oyun dışında montaj, edit, tasarım vs vs yapacaksan nvidia al o daha kullanışlı
Top Bottom