Neler Yeni

Ps4 pro ssd takılır mı

tanrisal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Kenan Kırıkkaya
Elimde ps4 pro var hdd yerine ssd taksam çalışır mı? Olursa da öncereceğiniz ssd var mı (sata)

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,701
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Takılır tam bütçe nedir

tanrisal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Kenan Kırıkkaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Takılır tam bütçe nedir
bütçeden yana sıkıntı yokta okuma hızları aynı olduğu halde şu ikisi arasında çok fark var kararsız kaldım

Mesaj otomatik birleştirildi:

BR markasını daha önce kullanıdm laptop için almıştım. Herhangi bire sorun çıkartmadı hala sağlam

Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Ahmet Köroğlu
onla uğraşmaktansa m2 ssd kutusu alıp usbye oyun yüklemek daha mantıklı. bendede ps4 pro var. o şekil oynuyorum. hem orjinalliği bozulmuyor. hem hızlı açılıyor. ps4 pro usbleri 2.0 değildir. 3.0dır. o sebeple nvme m2 hızını alamasakta sata ssd hızına yakın hız alıyorum.

tanrisal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Kenan Kırıkkaya
onla uğraşmaktansa m2 ssd kutusu alıp usbye oyun yüklemek daha mantıklı. bendede ps4 pro var. o şekil oynuyorum. hem orjinalliği bozulmuyor. hem hızlı açılıyor. ps4 pro usbleri 2.0 değildir. 3.0dır. o sebeple nvme m2 hızını alamasakta sata ssd hızına yakın hız alıyorum.
orijinallikle alakalı bi sorunum yok pc için zaten ek bi disk düşünüyordum. En azından ssd ps de olur içindeki diski de pc de kullanırım diye planladım

Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Ahmet Köroğlu
orijinallikle alakalı bi sorunum yok pc için zaten ek bi disk düşünüyordum. En azından ssd ps de olur içindeki diski de pc de kullanırım diye planladım
hiç gerek yok benim yaptığım gibi yapın derim :D 1+1 2tb depolamam oldu bu sayede

tanrisal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Kenan Kırıkkaya
hiç gerek yok benim yaptığım gibi yapın derim :D 1+1 2tb depolamam oldu bu sayede
Sistem dosyaları ssd'ye mi aktardın yoksa kendi diski içinde mi kalıyor. Muhtemelen aktarmışsındır

Yeni aldığım için pek bilgim yok daha😁

Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Ahmet Köroğlu
Sistem dosyaları ssd'ye mi aktardın yoksa kendi diski içinde mi kalıyor. Muhtemelen aktarmışsındır

hayır. harici ssdyi yedek disk olarak görüyor. oyunları orayaattuınm

valla bende gow ragnarok için aldım. satamadım meledi. bisürü oyun indirdim aklıma bu çare geldi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,236
Üyeler
140,793
Son üye
Salihzzeki
Top Bottom