Tbagbagwell isimli üyenin son içerikleri

1. Tbagbagwell

60 FPS Kilidi'ne çözüm arıyorum

Hayır hocam 144hz de. Intel hd 630 witcher da 60 fps veremez heralde hocam :D
  2. Tbagbagwell

Hp pavilion 15 dk0021nt. csgo oynamıyorum hocam. 1603839109 Kafayı yicem ben de anlamadım.
  3. Tbagbagwell

Hocam daha önceden alıyodum 100 120 fps civarı 2k'da. 1603838645 samsung monitörün verdiği HDMI. 1 ay önce satın aldım 2019 sürüm monitör.
  4. Tbagbagwell

Yav allahını seversen yazmadan önce benim yazdığımı oku. 2k problem yok.
  5. Tbagbagwell

Hp bir laptoba ve 144hz 2k bir samsung monitöre sahibim. HDMI ile bağlan tı kuruyordum ve daha önce GTA 5 gibi oyunlarda 100 fps leri görüyordum. Fakat sınavlar falan derken sadece pes 21 oynuyodum ve ekranı da 60 hz ye sabitledim. Daha sonra 144 Hz alıp akmaya devam etmek isterken bir sorunla...
  6. Tbagbagwell

165hz Mönitörde 60hz alma sorunu.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_samsung-lc27jg54qqmxuf-27-144hz-2k-qhd-freesync-çerçevesiz-curved-va-oyuncu-monitör-1208435.html Hocam ben de bu monitörü aldım daha yeni. Gtx 1660ti maxq barındıran ekran kartıma bağlıyorum fakat 60hz üstü alamıyorum. Sürücüler güncel. Görüntü...
  7. Tbagbagwell

Laptop önerisi alabilirmiyim?

Vodafone olmasın ?
  8. Tbagbagwell

4+8 ram uyumluluğu.

Öyle bir şey yok. 12 gb bellekte düşük hz değeri olanın performansını alıyosun. Cl bambaşka bir şey zaten onun uyumlu olması lazım.
  9. Tbagbagwell

Dolar düşmesine rağmen neden fiyatlar düşmüyor(Açıklama)

Geri yükselecek dolara kimsenin güvenmemesindendir. Geçenlerde benim de paylaştığım bir site %5 civarı bir indirim yapmıştı ki birkaç tane de olsa örnek var böyle. Size tavsiyem cidden Türkiye'deki halihazırdaki fiyatları gereksiz pahalı buluyorsanız newegg gibi yabancı sitelerden siparişinizi...
  10. Tbagbagwell

Asus Tuf FA506I Laptop İnceleme

mount and blade bannerlord tarzı bir oyunda CPU sıcaklığını test eder misiniz ? 95 C leri göreceğini düşünüyorum ben.
  11. Tbagbagwell

Sizce hangi laptop daha iyi ona göre alıcam

https://cukusa.com/asus-tuf-706-gtx-1660-ti-17-3-gaming-laptop-706iu-as76.html yurtdışından getirt hocam hızlı gönderi ile.
  12. Tbagbagwell

AC ODYYSEY indirimli

Peki oyun içi hem GPU hem CPU nun %60 larda seyretmesi ne demektir ? Özellikle bazı anlarda 50 fps e kadar düştüğü farz edilirse.
  13. Tbagbagwell

bilgisayarlarda tozun performans düşürmesi

Toza bağlı tıkanma dolayısıyla ısınma durumu oluyor. O da thermal throttling e girip performans düşürüyor. Yani daha fazla ısnmamak için performanstan feragat ediyor.
  14. Tbagbagwell

8000 TL - Oynayacağım oyunları oynatabilecek Laptop arıyorum

https://www.gamersarena.com.tr/urun/hp-power-gaming-15-dk0021nt-9et57ea-i5-9300h-8g-ddr4-256ssd1tb-gtx1660ti-6g-15-6-fhd-ips-freedos
Top Bottom