Neler Yeni

8000 TL - Oynayacağım oyunları oynatabilecek Laptop arıyorum

Wacessa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Yusuf Arda Yavuz
Buda güzel ikisi arasında seçim yap deseler Asus'u seçerdim, daha iyi. Tabi sizin tercihiniz. İki gaming laptop'ta güzel.
60 hz ve 8 gb rami var asus ta diğerinde ise 16 gb ram ve 120 hz ips ekran var yine de asus mu ya bana nedense acer daha iyi geldi .D

emiirfb

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,299
İsim
Emirhan İnan
60 hz ve 8 gb rami var Asus ta diğerinde ise 16 gb RAM ve 120 hz ips ekran var yine de Asus mu ya bana nedense acer daha iyi geldi .D
Senin kararın dediğim gibi, acer'de alınabilir,asus'da alınabilir.

Wacessa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Yusuf Arda Yavuz
Bunun'da ekran kartı iyi,güçlü. HP ısınıyor galiba öyle bir şey duymuştum. Acer veya Asus almak daha mantıklı.
yorumlarda ısınmıyor yazmışlar ama neyse. Tamam çok teşekkür ederim... Ha bir de çok soru sordum kusura bakma ama hepsiburada da yorumlara 8 gb rami var ama 8 gb daha ekleyebiliiyorsunuz yazmışlar onu nasıl ekliyoruz bir bilgin var mı acaba? teşekkür ederim :)

emiirfb

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,299
İsim
Emirhan İnan
yorumlarda ısınmıyor yazmışlar ama neyse. Tamam çok teşekkür ederim... Ha bir de çok soru sordum kusura bakma ama hepsiburada da yorumlara 8 gb rami var ama 8 gb daha ekleyebiliiyorsunuz yazmışlar onu nasıl ekliyoruz bir bilgin var mı acaba? teşekkür ederim :)
O +8 GB nasıl ekleniyor diye bir bilgim yok. Dediğim gibi sadece bir yerde ''duydum'' ne kadar doğru bilmem, HP'de alınabilir.Senin kararın, zor bir karar. :)

Wacessa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Yusuf Arda Yavuz
O +8 GB nasıl ekleniyor diye bir bilgim yok. Dediğim gibi sadece bir yerde ''duydum'' ne kadar doğru bilmem, HP'de alınabilir.Senin kararın, zor bir karar. :)
evet ya :D inşallah alacağım laptoptan memnun kalırım.. sana tekrar teşekkür ediyorum

Tbagbagwell

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Ömer Can Yıldırım
laptopp.png

Furkangs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Furkan
evet ya :D inşallah alacağım laptoptan memnun kalırım.. sana tekrar teşekkür ediyorum
Hocam şu an piyasadaki en iyi fiyat performans laptop asus un tuf gaming fa 506 modelleri herkes ekran kartına bakıyor fakat render gibi yayın açma gibi olaylarda işlemci fazlasıyla öm plana çıkıyor amd nin yeni çıkardığı işlemci olan ryzen 7 4800h 8 çekirdeğe sahip ve sanal olarak 16 işlem parçacığı bulunuyor ayrıca ısınma konusunda intel den daha az ısınıyor intel in laptop konusunda markalara amd nin işlemcilerini kullanmama konusunda baskı yaptığını biliyoruz asus tuf gaming amd ve asus ortaklığının bir jesti bence 144 hz ekrana gelirsekte hocam 144 hz (çünkü lüks)seni güldürmez fakat intel işlemciler ağlatır

Wacessa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
Yusuf Arda Yavuz
Hocam şu an piyasadaki en iyi fiyat performans laptop Asus un tuf gaming fa 506 modelleri herkes ekran kartına bakıyor fakat render gibi yayın açma gibi olaylarda işlemci fazlasıyla öm plana çıkıyor AMD nin yeni çıkardığı işlemci olan ryzen 7 4800h 8 çekirdeğe sahip ve sanal olarak 16 işlem parçacığı bulunuyor ayrıca ısınma konusunda Intel den daha az ısınıyor Intel in laptop konusunda markalara AMD nin işlemcilerini kullanmama konusunda baskı yaptığını biliyoruz Asus tuf gaming AMD ve Asus ortaklığının bir jesti bence 144 hz ekrana gelirsekte hocam 144 hz (çünkü lüks)seni güldürmez fakat Intel işlemciler ağlatır
teşekkür ederim hocam ama
bunu almaya karar verdim

Mr.Efe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
699
İsim
Efe Özpolat
Instagram
ozpolat_efe
Discord
ozpolat_efe#6063
Gta 5 , Fortnite , Csgo , Assasins creed , tomb raider , watch dogs , just cause , borderlands , civilication , lol oyanayacğım oyunlar bunlar. ha tabi uygulamalar falan da var. şimdi hem bunları oynayabileceğim hem de ısınma ve şarj sorunu yaşamayacağım en iyi laptop nedir sizce?
8000 TL'ye pc topla bence bide oyun oynuyosun sal laptopu :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,012
Üyeler
141,515
Son üye
dedetete
Top Bottom