tercanmm isimli üyenin son içerikleri

1. T

HP ProOne 440 G6 24 ALL IN ONE NASIL UPGRADE EDERİM

Hocam merhaba benim kullandığım modelde 4 gb ram var ram takviyesi yapabilirmiyim bunun ana kartı kaldırır mı ve bir de ssd için kasa içinde gerekli alan varmı bilmiyorum.
  2. T

HP ProOne 440 G6 24 ALL IN ONE NASIL UPGRADE EDERİM

Merhaba arkadaşlar ofis bilgisayarı olarak HP ProOne 440 G6 24 ALL IN ONE modelini kullanıyorum ama artık yeterli gelmiyor, en küçük tarayıcı işleminde bile bazen kasma yapıyor. Modele takviye yapabilirmiyim bilmiyorum takviye yapabilsem bile bu ürünün parçaları hakkında fikrim yok SSD ve RAM...
  3. T

windows kurtarma bölümü :C ve :D nin arasında kalıyor Sürücü Genişletemiyorum

Sürücü genişletmek istiyorum fakat :C sürücüsü ile : D sürücüsü arasında windowsun ayırdığı kurtarma bölümü var birkaç video izledim bu bölümü kesinlikle silmeyin diyorlar ama ayrılmamış alan var kullanamıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
  4. T

EKRAN KARTI TAM YÜK ÇALIŞMIYOR

evet high ayarlarda oynuyorum.
  5. T

aynı model ekran kartı ve işlemci ile inceleme videoları çekilmiş ekran kartı kullanımları %97 %95 %90 aynı parçalar bende de var fakat kullanımlarım daha az bu da performans düşüşüne beraberinde FPS düşüşüne sebep oluyor. 1610889941 Sorun şu aynı sistem ile başka insanlar yüksek fps alırken...
  6. T

Hocam aynı işlemci aynı ekran kartı ile %97 kullanım görüyorum ben aynı kullanımı sağlayamıyorum diyorum.
  7. T

Geçtiğimiz aylarda yeni bir sistem topladım. Sistemi toplarkan ekran kartı ve işlemci uyumunu araştırdım darboğaz söz konusu değil. MD2 sistemde de hemen hemen aynı parçakar vardı Fakat Cs Go ve GTA 5 oynarken ekran kartım %50 %70 aralığında İşlemcim %40 %50 aralığında çalışıyor. İzlediğim...
  8. T

Bu monitörü kullanan ya da araştıran var mi size nasıl?

Neye göre pahalı ucuzu varsa aynı özellikte yollarmisin 1609105397 Ips canlılığının yerini tutmaz be hocam
  9. T

144hz 1ms bulamadım bu bütçede 144hz 1ms onerirmisin
  10. T

Yeni topladığım giriş seviyesi sisteme aldım indirimdeydi sizce nasıl bilenler yorum yapabilirmi ASUS VZ249HEG1R 23,8”
  11. T

Bu sistem sizce nasıl ?

2.elden çok yandım zamanında bir daha tobe
  12. T

Bu sistem sizce nasıl ?

Bu fiyata toplanacak daha iyisi varsa cevaplarmisiniz.
Top Bottom