The" L isimli üyenin son içerikleri

1. The" L

Çözüldü✓ İTOPYA BOZUK ÜRÜN GÖNDERDİ İADE ALMIYOR

Hocam nasıl verebiliriz bu Google ye yazınca e devlete yönlendiren sistem mi? Oysa başvuracağım. Benimde yeni aldığım bir ürün arizalandi ve değişim kabul etmiyorlar.
  2. The" L

rdr 2 çok iyi oyun (!)

Hayırdır nedir yani bu kötüleme sevdaniz? Sana hitap etmiyorsa kötü mü olacak? Benim bile ön yargıyla yaklaştığım bir oyundu ama oynadıktan sonra her şey değişti şuan bir şaheser olarak gözümde. Ayrıca oyun ilk chapter çok yavaş ilerliyor zaten sonraki chapterlar akıp gidiyor. Yani birşeyi...
  3. The" L

🔥İndirim VGN VXE R1 Pro| 3395 | Nordic |48 gr|4khz|Kailh White|TTC Silver Encoder|1600 TL

Türkiyeden wraith e spor üzerinden satın alabilirsiniz arkadaşlar fiyat farkı var ama kargo süresi garanti satıcı vs yaşanacak durumlar olduğu için değecek bir fark
  4. The" L

MOUSE ÖNERİSİ (kablosuz)

https://wraithesports.com/products/vxe-r1-kablosuz-mouse?variant=47501104021697
  5. The" L

🔥İndirim FLO’da %60 indirime ek olarak 1.500 TL'ye 500 TL indirim

kampanya görünmüyor linkte
  6. The" L

Bu sistemin ederi nedir?

Selam arkadaşlar bu sistemin ederi nedir acaba? Piyasadan anlayan fiyatlar hakkında bilgisi olan yorumlarsa sevinirim. RX 5500XT 8GB R3 3100 B450M S2H 8X2 3200 MHZ RAM 500GB M2 SSD CORSAİR SPEC DELTA 550W 80+ (kutu fatura var garantiler bitik) 9000TL ye alıcı var. Sizce mantıklı fiyat mı vereyim...
  7. The" L

Öneri 2K ya %75 Custom Klavye Önerisi

İkinci el düşünür müsünüz
  8. The" L

Kasa yan panel nasıl sökülür?

Hocam Allah razı olsun oldu çok teşekkürler hiç akıl edemedim 😅 1702199813 Onları söktüm hocam arkadaş anlattı teşekkür ederim sizede.
  9. The" L

Kasa yan panel nasıl sökülür?

Arkadaşlar kasa Corsair spec delta. Fanlarını sökmek istiyorum ancak kablo bağlantıları yan tarafta ve yan tarafı açamadım nasıl açacağım? Fotoğraf bırakıyorum. Arka tarafta iki vida vardı söktüm oralar açıldı ama diğer tarafı bir türlü bulamadım.
  10. The" L

YENİ F/P KRALI SİSTEMİMİZİN FİYAT ve ÖZELLİK TAHMİNİ 🔥 ÖDÜLLÜ 🎁

Fiyat: 13.600 TL İ5 12400F veya R5 5600 H610M Anakart veya Asus B450M MSİ RTX 3060Tİ Gskill ripjaws 8x2 GB RAM Goodram 500 gb ssd Vento 650 veya 550w 80+ kasa+psu
  11. The" L

Valorant Point indirimi var mı?

Hangi site hocam belki sağlam yer değildir
  12. The" L

Valorant Point indirimi var mı?

Yanlışınız olmasın hocam o vp o fiyata satılması imkansız gibi bir şey
  13. The" L

Cooler Master CK530 V2 TKL vs Mizar MZ60 Mini

tuşlarda basmama sorunu falan diyorlar forumlarda gördüm bir kaç reddit kullanıcısında gördüm 1672771806 Kullanan arkadaşlar rgbsi rgb ışık seviyesi sesi falan nasıl?
  14. The" L

Cooler Master CK530 V2 TKL vs Mizar MZ60 Mini

Arkadaşlar ikisi arasında hangisini tercih etmek daha mantıklı olur? Mini size ve TKL size klavye kullanan arkadaşlar deneyimlerini paylaşırsa hangisi daha kullanışlı belirtirse sevinirim. CK530 TTC red Switch. Switch'lerde basmama sorunu varmış o yüzden kararsız bıraktı. Mizar ise beyaz renkli...
  15. The" L

27" VA VS 24" IPS

ikiside ips değil mi?
Top Bottom