ThorJ isimli üyenin son içerikleri

1. ThorJ

Ekran Süresi 18 Saat kullanan site yardım

Safari'de açık kalan bir sekme bu duruma sebep oluyor. Bunun açık kalması da pek normal değil. Çerezleri ve verileri temizle tarayıcıda.
  2. ThorJ

Seagate FireCuda 510 sıcaklık değerleri hk.

Veri transferi içinde yükte 57 derecelerde takılıyor. Yalnız bu SSD'yi fazla ısıtınca mavi ekran veriyor onu da anlayabilmiş değilim.
  3. ThorJ

Yardım Pc toplarken en çok korktuğum yer Anakart seçimi…

anakart darboğaza sebebiyet vermez. yalnız seçeceğin anakartın b serisi olmasını tavsiye ederim, a serisinde kısıtlamalar var. x serisine gerek yok. ortalama bir b450-b550 anakart sistem için yeterli gelecektir.
  4. ThorJ

Seagate FireCuda 510 sıcaklık değerleri hk.

Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 2 gün önce Seagate FireCuda 510 modelini satın aldım. Biraz fazla ısındığını düşünerek üstüne laptoptan çıkarmış olduğum termal pad'i koydum. Bu sıcaklık değerleri sizce bu model için normal mi?
  5. ThorJ

33 obp ile üni dondurup sıralama kasmak mı yoksa dgs çalışıp geçmek mi?

DGS en mantıklısı. Seneye YKS'ye girecek olan +750.000 kişinin sana sınavda ne getireceğini bilemezsin. Şu anki sıralamandan çok kötü de yapabilirsin, yerinde de sayabilirsin. Yerinde olsam DGS'yi denerim, sınavı nispeten daha kolay.
  6. ThorJ

Airpods pro alınır mı

airpods pro'yu (orjinal ürün) iphone almadan önce kısa bir süreliğine android'de deneyimledim. bağlanmaya bağlanıyor ama gerçekten sorunlu çalışıyor. otomatik kulak algılama özelliği android'de çalışmadığı için abartmıyorum kafamı çevirsem şarkı atlıyordu. uzamsal ses çalışmıyordu. iphone aldım...
  7. ThorJ

80K sıralamada yazılım mı kimya mühendisliği mi mantıklı

mühendislik okuyup kasiyerlik yapan ya da işsiz gezinen bir sürü örnek var, belki binlerce...
  8. ThorJ

benim görüşüm arkadaş neye ilgisinin olduğunu ya da neye yatkın olduğunu bilmiyor gibi. yazılımı eğer fonksiyon bilgisi ve çok boyutlu zeka yapısına sahip değilse seçmesi hayatının hatası olur.
  9. ThorJ

ilgiye bağlı. mühendisliklerde o alanda ilgin olmadığı sürece bir arpa boyu yol alamazsın. fizikçi olmayanın makine, çok boyutlu düşünemeyenlerin elektrik elektronik, sayısal zekası olmayanın bilgisayar'da tutunamadığı gibi. sahafçıda kitap satarsın ya da a101 kasiyeri olursun. özellikle...
  10. ThorJ

18 Yaş altı banka kartı?

Vakıfbank'ta hesap açmak için kendi kimliğin, velin ve imzan gerekiyor. Hem faiz oranları düşük hem de yaygın bir banka. Transferlerde de fazla ücreti yok.
  11. Asus GTX 760 DirectCU II O.C. 2 GB Ekran Kartı

Ankara Asus GTX 760 DirectCU II O.C. 2 GB Ekran Kartı

Selam, Çok severek kullandığım GTX 760 ekran kartımı iPhone alacağım için ne yazık ki satıyorum. Cihazın kutusu, CD'si, dönüştürücüsü tamdır. Güvenlik bandı duruyordu 2 hafta önce tüm bakımlarını yaptım, ekstra bakım yapmanıza gerek yok. Boşta 29 derece, yükte 48 derecede çalışıyor. Gayet serin...
  12. ThorJ

125cc Motosiklet Önerisi Olan varmı ?

Bahsedilen paralara 2005-2008 model bitik motorlar var yalnız.
  13. ThorJ

Arkadaş sürüş kolaylığından çok zevk almak istiyorsa elbette manuel almalı. Ben şahsen sadece ulaşım için motor kullanırım. Onun için kullanım kolaylığı ve konforu ön planda benim açımdan.
  14. ThorJ

RKS'nin Wildcat modeli ve Newlight modelinde Honda motor bloğu kullanılıyor diye biliyorum. Ateşleme ve fren teknolojisi de bu fiyat bandındaki çoğu motordan daha iyi durumda. Frenleri hakkında herkes olumlu yorumlarda bulunmuş. Tek eksisi selesinin biraz sert olması yönünde, uzun yol yapmak...
  15. ThorJ

Manuel benim için işkence şahsen. CVT'li, masrafsız ve yakıtı koklayan Newlight 125'i tercih ederim bunun yerine. Ayrıca görünüşü de epey hoş duruyor.
Top Bottom