trankilo isimli üyenin son içerikleri

1. T

🔥PC HOCASI GOAT V4 10 MAYISTA GELİYOR [İŞLEMCİ: İ5?]🔥

Goat sistemler anlasilan Vatan dan verilecek dogru mudur internetten siparis veremeyecekmiyiz ? Birde aklima takilan bir nokta var 81 ilde 1100 stoklu malzemeyi nasil dagitabiliyorlar sadece istanbula anca yeter bu stok diğer illere nasil paylastiriliyor bilen varsa cevaplayabilir mi.
  2. T

Hangi hazır sistem alınır?

Kesinlikle Amd Olacak demişsin bir sebebi var mı merak ettim bende bilgisayar toplama aşamasındayım.
  3. T

🔥İndirim Vatan Bilgisayar 12400F RTX 3070 Ti 22999 TL

Nerden izleyebiliriz instagramda baslamadi
  4. T

Yayin youtube veya instagramndan mi oluyor ?
  5. T

Bu nedir bir bilgisayar mi yoksa tabir mi ?
  6. T

Hangi Siteden Pc Toplanır ?

İlk defa pc toplayacağım için hangi firmaları önerirsiniz ince hesap diye dusunmustum fakat bir çok site var özellikle İstanbul içi hem ürünlerde hem de kargolama da evde kurulum tarzinda yerler var midir tesekkurler. 1714142235 Yanlis kategoride konu acmisim bu arada admin arkadaslar konuyu...
  7. T

Türknet geçiş süreci hk.

Şurda kalmis 2 gun acele etme bittikten sonra turknete basvursan daha iyi olur. Oteki turlu evrak isleri falan geciktirir. 1711581232 Bu arada turknette gigafiber altyapisi yoksa hiç geçme 400' liraya vdsl hat almak istemezsin
  8. T

🔥İndirim Vatan - 12400F+4060 Ti Sistem (23.799 TL)

Alinir mi beyler cabuk soyleyin 1711570498 Ve daha sonrasında modifiye etmeye müsait bir sistem mi ? Ram gibi
  9. T

Oyunlarda "%99" fps anlık olarak düşüyor ve takılmaya sebep oluyor.

Benim de acikcasi bilgisayar topladigimda ki tedirgin oldugum neden yapay zekali uyari sistemi olsa bak burada problemim var darbogaza giriyorum diye uyari verse bilgisayar sistemi tadindan yenmez :D
  10. T

Oyunlarda "%99" fps anlık olarak düşüyor ve takılmaya sebep oluyor.

Ana kartinda problem oldugunu dusunuyorum, bildigin uzere bunlar elektronik kart gozle gorulemeyen mikro kirilmalar olabilir ornegin işlemci slot bacaklarinda vesaire arkadaslarin dedigi gibi termal macunu yenileme yapabilir o bakim esnasinda da buyutecle kart'ta anormalikler varsa tespit...
  11. T

❌İndirim Bitti! I5 12400F-RTX 4060 TI VENTUS H610M-E-500GB M.2 SSD-16GB RAM 24.000 TL SADECE MAĞAZA

Vatan'ın diğer piyasada bulunan ince gaming - itopya gibi sadece gaming üzerine yapılan sistemlerden nasıl oluyorda bu firma bu kadar rekabetci ve alanı tam gaming sektörü olmasa bile böyle kaliteli sistem oluşturabiliyorlar garip üstelik ödeme imkanları da çok güzel, arka planda ki lojistikleri...
  12. T

❌İndirim Bitti! I5 12400F-RTX 4060 TI VENTUS H610M-E-500GB M.2 SSD-16GB RAM 24.000 TL SADECE MAĞAZA

Dostum oncellikle hayirli olsun Bir sorum var tek basina toplu ulasim araclarini kullanip malzemeler taşınabilir mi yoksa yanimiz da bir kisi alalim mi Tek kişi taşıyabilir mi bu malzemeleri t
  13. T

Vatan web 21 k 4060 - 12400f

Yamyamlar gibi tüketiyoruz, cidden ihtiyacı olan değil tamamen al'satçıya döndü bu iş bilgisayar toplamaya yeni başladım şimdi toplayıcılara hak verebiliyorum zor iş.
  14. T

Linkteki sistem alınır mı? ?

Kötü 37k ya aşagida ki sistemi dizdim isine yarar belki 1711388056 Yine de bu listeyi yaparken başka kisilerden de bilgi al parcalar arasi uyumsuzluk ve darboğaz olmasın satin alma asamasinda satin alacagin yerle konuşursan yardimci olurlar
  15. T

Çözüldü✓ Bütçeli Özelleştirilebilir Tavisye

Evet kat be kat ucuz bunun üzerinden de yoğunlaşabilriiz. 1711306543 Açıkçası tercihim uzun vadeli ram'i ddr5 olarak tercih etmek istiyorum. 1711306753 Demek istediğim ileriyle dönük eklenebilir çıkaralabilir ve mobilize bir sistem daha avantajlı şu anda. Açıkçası kararsızım da arkadaşlar...
Top Bottom