tugraguler isimli üyenin son içerikleri

1. tugraguler

Days gone PC ayarı görüş açısı

Days gone yeni PC için satın aldım ayarları kurcaladım fakat birturlu bulamadım adam ekrana çok yakın adamı uzaklaştırip görüş açısını arttırmayı nasıl yapabilirim?
  2. tugraguler

ready or not oynayacak sağlam ekip aranıyor

arkadaşlar youtubede elraen falan izlerken herkes öyle eğlenceli bir ekip istemiştir varsa indirimde ready or not alan güzel bir eğlenceli ekip kuralım öyle dümenden olmasın birkaç arkadaşım daha olucak eğer katılmak isterseniz sunucu linki : https://discord.gg/UfgGBzj4Sg sizin ekibiniz varsa...
  3. tugraguler

red read redemption save dosyası yardımcı olabilir misiniz

merhabalar ben rdr 2 de abimin kaydı açık kalmış bende kendi kaydımı açayım derken yanlışlıkla üstüne kaydetmişim benim kaydım da %28 di kırmızı topraklı yerlere yeni geçmiştim tam da hatırlayamıyorum nerde kaldığımı ormanlık alanlar vardı chapter kaç bilmiyorum eğer bilen varsa save dosayamı...
  4. tugraguler

Pc Topladım Nasıl Sizce ?

daha ne istiyorsun paran varsa al :D
  5. tugraguler

gtx 1650 ekran kartı driver güncellemesi

gtx 1650 ekrann kartım var sürücüyü indiriyorum indiği zaman donuyor ve uzun bir süre bekledikten sonra kurulum ekranı gelmesine rağmen tekrar idnrimemi istiyor 5 kez indirdim hala kuramıyorum aynı sorunu yaşayan var mı veya çözümünü bilen varsa memnun olurum. sürümde: 516.59
  6. tugraguler

Seagate Barracuda 1TB VS WD Blue 1TB

https://www.hepsiburada.com/seagate-barracuda-1tb-3-5-7200rpm-64mb-cache-sata-3-sabit-disk-st1000dm010-p-HBV000003FDEG . https://www.hepsiburada.com/wd-blue-1tb-7200rpm-sata-3-0-64mb-3-5-sabit-disk-wd10ezex-p-BD301330 bu iki harddsik arasında kaldım fiyat farkı da fazla wd blueye param...
  7. tugraguler

GTA 5 ONLİNE ANLIK FPS DÜŞÜŞÜ

kanka onu da yapıyorum ama bir şey değişmiyor
  8. tugraguler

GTA 5 Online FPS Düşüşü

kanka bendede oluyor çözüm bulamadım mesela 75 fps alıyorum bi anda 50 ye 37 ye düşüyor geri yükseliyor çzöüm buşursan bana da yaz😫😣
  9. tugraguler

GTA 5 ONLİNE ANLIK FPS DÜŞÜŞÜ

gta 5 de önceeden 80 fps alırdım şimdi ise 50 fps zor görüyorum hatta 75 oluyo bi anda 37 ye düşüyor ne olduğunu anlamadım grafikleri düşürdüm yine olmadı tüm sürücülerde tam , çık gir yapıyorum pc yeniden başlatıyorum çözülmüyor bilen varsa yardımcı olabilir mi? pc özelliklerim intel i5 9400f...
  10. tugraguler

bilgisayara format atarsam gta 5 online kaydım silinir mi?

bilgisayara format atarsam gta 5 online kaydım silinir mi? hikaye modu önemli değil online kaydım silinir mi?
  11. tugraguler

Anakartin içinden çıkan CD driveri

Ekran kartını indirmiştim başka hangi driveri indirmem lazım
  12. tugraguler

Anakartin içinden çıkan CD driveri

Merhaba arkadaşlar bir şey soracağım ben PC toplamıştm anakartin içinde bi CD varmış kurmadım onu o ne işe yarıyor
  13. tugraguler

RAİNBOW SİX SİEGE OYUN EKİP KURUYORUZ

Arkadaş olmadan sarmiyor discorddan konuşmalı ekip kuracağız infoli rainbow six siege baya güzel olur bende derecesiz girebiliyorum şuan eğlenceli arkadaşları beklerim discorddan ekliyim :D
  14. tugraguler

Ana Konu Hepsiburada Tıkla Kazan Kampanyası (Yeniden başladı 🚀🚀🚀)

Ben alamıyorum öyle bir link falan yok yardımcı olur musunuz
  15. tugraguler

Güzel saran bir oyun önerir misiniz

Hiçbir oyun sarmıyor ve çok da arkadaşım yok birkaçtane var onlarda pek aktif değil. Witcher 3 aldım sarmadı CS go oynamaktan sıkıldım güzel çatışmalı fiyatı uygun bir oyun önerir misiniz :) Sahip olduklarım:, witcher 3, the forest, cs go, left 4 dead 2, dying light, payday 2 , teardown
Top Bottom