Tuhanbatu isimli üyenin son içerikleri

1. Tuhanbatu

İşlemci ve ekran kartımı değiştireceğim öneri lazım Ryzen 5 3600

Zalman Z11 Plus ATX Mid-Tower kasaya sıgarmı bu ya
  2. Tuhanbatu

RADEON ekran kartı kullanmadım hiç bi araştırayım
  3. Tuhanbatu

İşlemci ve ekran kartımı değiştireceğim öneri lazım işlemcim Ryzen 5 3600 , Ekran kartım İnno 3d 2060 Rtx , 2x8 gb ram (3200 ) , Ana kartımda Asus tuff b450m plus gaming . Anakart ramler sabit kalıcak sadece ekran kartım ve işlemcim beni bi üste cıkarıcak şekilde deişim yapabilrmiyim yardımcı...
  4. Tuhanbatu

Arkadaşlar Norveç'te PC Toplayacağım Yardım Eder misiniz?

iyi olmadıgı konusunda haklısın katılıyorum ama daha iyisini lana kadar sanırım idare edicektir diye düşünüyorum şimdi söylediğin sistemi biraz araştırıcam tekrardan seni bilgilendiririm :)
  5. Tuhanbatu

elimde cooler olarak bu var https://www.proshop.no/Prosessor-kjoeler/NZXT-Kraken-120-CPU-Vannkjoeling-Max-36-dBA/2989193
  6. Tuhanbatu

şey sorabilir miyim bu RAM frekansında CL40 olması arti veya eksi neyi degistiriyor -- Birde elimde CPU cooler var zten onu almayıp ramleri 16x2 yapabilirim
  7. Tuhanbatu

4070i koyunca ne oluyor indirimde başka bi yerde denklersem onu baska bir yerden alırım. oyun icin kullanicam
  8. Tuhanbatu

kendim toplamayı tercih ediyorum ben ama hazır sistem önerilerinide değerlendirebilirim ama dediğim gibi 15-17k nok bütcem
  9. Tuhanbatu

Evet daha hızlı elime ulaşır. sonra bu sistem 23.500 Nok'a denk geliyor güzel bi sistem ama ramlerde biraz kararsız kaldım ekran kartı konusunda sana katılıyorum
  10. Tuhanbatu

Merhabalar. Bir Gamer PC toplayacağım aşağıda birkaç link bıraktım . Sanıyorum sitenin birisine VPN ile bağlanabilirsiniz örnek olarak bir PC linki bırakıyorum bu özelliklerde olmasını istiyorum bütçe ise aşa yukarı 15.000-17.000 NOK yardım ve destek olursanız sevinirim. İyi forumlar. Örnek...
  11. Tuhanbatu

Çözüldü✓ Bilgisayar açılır açılmaz CPU ısınıyor ve kapanıyor.

Sogutucudan 2 kablo çıktı. Radyatör kablosunu aldığım ürünün fanla arasında bırakmışlar bu sebepten dolayı radyatör kablosu takılı olmadığı için soğutmuyormuş. RGB ve Fanı bağladım ben RGB yi radyatör kablosu sandım ondan fan error veriyormuş söküp dağıttım sıvı soğutucu radyatörle fan...
  12. Tuhanbatu

Sıkıntılımı anlıyamadım. :) 1701353459 Peki sokete sorun olsa fanı çalıştırırmı çalıştırmazmı . Bide anakartta Sıvı sogutucunun radyatördeki kablosunu nereye takmalıyım teyit etmek için soruyorum?
  13. Tuhanbatu

Biosu resimlerle paylaştım ama orda gözükormu
Top Bottom