Ufny isimli üyenin son içerikleri

1. Ufny

tek tek sistem topladım iyi mi

kanka kendin toplamak yerine yakınında mağaza varsa ordan hazır sistemle al sıvı soğutucu rkle bunda güç kaynağı eksik soğutma yok ama sitelerden alırsan çok daha rahat edersin ha bi de mümkünse 16 gb 4060ti al drop yemek istemiyosan
  2. Ufny

Çözüldü✓ warzone mobile telefonum kaldırıyo ama yükleyemiyom

Hocam ben Samsung Galaxy A04s 128gb 4gb ramli versiyonunu kullanıyorum ona rağmen telefonum desteklemesine rağmen oyunu yükleyemiyom nasıl yükleyecem bana sölermisiniz cracklemek istemiyom yeterki oyunu oynamak istiyom blood strike oynamayacam oyunun orjinali varken onu oynamak istiyom ama oyunu...
  3. Ufny

Özelleştirilmiş Luna 7A-RTX SUPER

hocam direk bu sistemi özelleştirmek yerine seçtiğin işlemci ve ekran kartına sahip sisteme özelleştirme yaparsan belki daha ucuza denk gelebilir kalan paraya dinlediklerini alabilirsin
  4. Ufny

Benden eski kasa kullanan varmı

hocam bende sunuyom kendi sistemimi(fotoları eve geçince yüklerim) Intel pentinum 2.16 GHz (fan yok) Intel HD grafics DDR 3 8 GB tek kanal 1333.hz ram 256 GB SSD ram arttırınca daha kötü.oldu önceden cs 1.6da 40'ı zorluyodu şimdi 20 zor görüyom mc açmaya tenezzül edemiyorum açılmıyo...
  5. Ufny

Rampage crack ilk versiyonu mu yoksa crack2 daha mı iyi?

ben şimdi kulaklık alıcam lakin rampagenin crack modeline karar vermeme rağmen crack 1. versiyonumu alsam daya iyi olur veyahut 2. versiyonunu mu alayım aralarındaki farklar neler kullanan birleri bana ulaşırsa sevinirim...
  6. Ufny

Dying Light 2 Stay Human'da denk geldiğim yazı :D

1709044521
  7. Ufny

12400F stok soğutucu kullanırsam işlemci ne kadar performans gösterir?

hocam şimdi vatan bilgisayardan hazır sistem alıcam (çünkü kendim toplarsam can yakıyor fiyatı) stok fan nasıl bir güç verir bana kaç derecede çalışır? Cyberpunk açarsam (overdrive dahil) işlemci yanarmı? vatanda sıvı soğutma takmıyorlar
  8. Ufny

4060 Ti 8gb'a 12400F ya da 14100F alırsam hangisi darboğaz yapmaz

aga klasik ben 4060Ti ile kafayı bozmuş insan ama 8Gb alabiliyom param anca yetio (başka ekran kartı önermeyin zaten kafayı bozdum asla dönem bu karardan) şimdi intel 12400F alabilirim onun performansını biliyorum ama sorun şurda iki nesil eskiden işlemci almak yerine 14.nesil işlemci alsam...
  9. Ufny

Çözüldü✓ 4060 Ti 8gb Ryzen 5600 ya da 12400F alıcam hangisini seçmem lazım

14 serisine güncelleme gibi bir kafada değilim sadece aldığım zaman güncelleme yapmadan kullanmak çünkü ilerde güncellemekle uğraşmayacam 1708002016 ben rekabetci oynayacaksam 165 fps veren herhangi biri olur intel amd sıkıntı değil ikiside iyi ama bana hikayei lazım
  10. Ufny

Yardım AM5 Soket eksik/kırık pin

aga bu ne 1 nasl biliyosun bunu 2 meslek ne 3 bir pc tamircisi bundan bişey anlıyosa ben bilgisayar parçaları hakkında bişey bilmiyorum demek 4
  11. Ufny

derdim aslında sadece darbğaz olmadan oyun oynamak ilk defa güzel bir bilgisayar alıyorum 15 senelik deden terfi edicem
  12. Ufny

abi şimdi pc alıcam 4060Ti ile kafayı bozdun alıcam 5600'mü alıcam ya da 12400F alırsam dying light 2 gibi oyunlarda 144-165 fps gibi rakamları görebilirmiyim ? olmadı 14100F alrsam iş görürmü ?
  13. Ufny

Atlas OS kurdum şimdide parolayı kaldırmayom

kişisel pc'de bu oldu komut dosyalarını kullanarak yapamıyomuyum olmadı ssd'yi sıfırlayacam
Top Bottom