U

Son etkinlikler Mesajlar Mesajlarının Kategorileri Hakkında Referanslar İkinci El Konuları

• U
      ufoqs, Hazır sistem alınır mı? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      knka bu ön yargı ne sendeki anlamıyorum diyorum ki zaten ekran kartını degişecem 10 yıl kullanmayacagım rx6600
    • U
      knk önerdigin sistem güzel ama 4060 + 5600x yaptıgımda sisteme bütçem yetmiyor zaten ben rx6600 çok kullanmayacagım için benlik sıkıntı yok 4060 alıyorsun...
    • U
      pc sipariş ettim 5600x rx6600 ram anakart ssd falan ekran kartı amd evet ama ilerde degişirim çok sıkıntı olursa 3050 alacagıma rx 6600 tercih ettim
    • U
      işlemciyi 5600x yapacagım ilerde ise 4060 almayı düşünebilirim 1708764781 discordun varsa dm den yazabilirmiyim
    • U
      https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-wunch-ryzen-5-5500-16gb-512gb-nvme-m2-ssd-asus-radeon-dual-v2-8gb-rx6600-oyun-bilgisayari-p-42644 işlemciyi 5600x yapıp...
    • U
      Almak isterdim ancak 12 ay taksit yapıcagımdan dolayı 30 binlere geliyor fiyatı maalesef :/
    • U
      22k yani taksitle en fazla 25k çıkıyor nereden alacagız oradan almayın buradan almayın diyorlar size özel söylemiyorum genellikle öyle dediklerinden dolayı
    • U
      bütçem şuan buna yetiyor taksitli alacagım için vatanda çok vade farkı koymuyor başka sitelerde vade farkı çok yükseliyor
    • U
      ufoqs, Markalı Hazır Sistemler kategorisinde Hazır sistem alınır mı? başlıklı bir konu açtı.
      https://www.vatanbilgisayar.com/intel-i5-12400f-rtx-3060-oc-12gb-h610m-r-500gb-ssd-16gb-ram.html bu akşam sipariş edicem nasıl eksikleri nelerdir olumlu...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,055
Üyeler
140,756
Son üye