ufteker isimli üyenin son içerikleri

1. ufteker

Nasıl karın kası yapabilirim?

Dostum çok karmaşık bir konu bu. Öncelikle kaç kilo olduğunu ve kilona göre günlük almak gereken kaloriyi protein ve karbonhidrat değerleri açısından hesaplaman gerekir. Bu bağlamda gün içerisindeki öğünleri de bu hesaba göre tüketmen gerekir. Aynı zamanda bir spor salonuna yazılarak her gün...
  2. ufteker

İtopya Çizik Kasa Gönderdi!

Arkadaşın sorununun küçük olması, İtopya'nın leş gibi bir firma olduğu gerçeğini değiştirmez.
  3. ufteker

Max. 2600 TL Oyuncu Koltuğu Önerisi

Arkadaşım için alacağız. Önerileri bekliyoruz.
  4. ufteker

Gamegaraj Psu Hk.

Dostum PSU hakkında yorum yapamam ama ben yaklaşık 10 gün önce Game Garaj'dan bir bilgisayar sipariş ettim. Elime ulaştığında güç düğmesine bastıktan sonraki 5-10 dakika içerisinde sürekli resetleniyordu. Formatı bile zorla attım, daha sonra teknik servisi aradım bize gönderin dediler...
  5. ufteker

2000 TL'den Ucuz Telefon Önerisi

Fiyatta 100 liraya kadar esneme olabilir.
  6. ufteker

ASRock Markası İyi mi ?

Asrock anakartlı 7 yıllık bilgisayarım var hala taş gibi.
  7. ufteker

Bilgisayar sürekli kendisini yeniden başlatıyor

Kısa devre olunca güç verdikten yaklaşık 5-6 saniye sonra kapanıyor olmaz mı? Benim dediğim olay güç verdikten yaklaşık 5 dakika sonra kapanması.
  8. ufteker

Teknik servise gönderdim bakalım ne olacak. Teşekkür ederim hocam.
  9. ufteker

Teşekkürler dostlar :giggle:
  10. ufteker

kaç fps alırım

İstediğin ayarlarda 60 fps alman zor.
  11. ufteker

Merhabalar sizin download hızınız kaç ?

Türksat kablonet kullanıyorum, 50 mbps hız var. Akşam 19-24 saatleri arasında hız 20 mbps ye düşüyor.
  12. ufteker

Kasada statik elektrik birikirse böyle bir sorun yapabilir mi?
  13. ufteker

Biostar B450MH Ryzen 3 3100 Palit Gtx 1660 Super Crucial Ballistix 2x8 3000 MHz Intel 660P 512 GB 1500/1000 M2 SSD Darkflash Aquarius kasa ve Gamegaraj'ın PSU' 1595600371 Teşekkür ederim hocam, umarım sorun çözülür de para boş yere gitmez.
  14. ufteker

Merhaba arkadaşlar, birkaç gün önce Game Garaj sitesinden hazır bir sistem aldım. Dün ekran kartı ve SSD montajı yaptıktan sonra windowsu kurmakta çok zorluk çektim çünkü diski biçimlendir ekranından sonra windows kuruluyor aşamasında sürekli bilgisayar kendisini yeniden başlatıyordu. O aşamayı...
  15. ufteker

350 TL Bütçe ile Mouse ve Kulaklık

Neyse artık hastaneden flaster pamuk getirip yaparız bir şeyler :D
Top Bottom