UGECAN isimli üyenin son içerikleri

1. U

Jbl tune 100 tek jak mikrofon kulaklık sorunu

Arkadaşlar jbl tune 100 kulaklık aldım bugün ama tek jak var hem mikrofonu hem kulaklığı nasıl aktif edebilirim bilgisayarın iki jak girişi var bir mikrofon için bir kulaklık için hangisine taksam öteki çalışmıyor
  2. U

İtopya KİNG 11 alınır mı ?

Aynı sınıf istemişsin daha iyi bi ekran kartı daha iyi bir işlemci. Uygunmudur ?
  3. U

Tek tek donanım toplamak ve Hazır sistem almanın mantığı

Herkese iyi akşamlar arkadaşlar öncelike şu sıralar frimaların ve bir çok sistem toplayıp satan arkadaşların bahse konu bu tek tek toplamak ve hazır sistem arasında ki farka atıfta bulunarak aslında ideal fiyatta olan sistemleri olduğundan çok çok ucuza satıyormuş gibi göstermelerinden gerçekten...
  4. U

Laf ebeliği ? Saygısızca yorum yapıyorsun ? Kendinle bu kadar çelişme Abdullah sana saygı duyan insanlarız sende aynı şekilde duymayı bilirsen sevinirim. Konuyu sürekli satıcıların bağladığı kısmı sevmiyorum tek tek toplayınca tabi ki daha pahalı olucak ticaret bilen insansın aynı anda bir...
  5. U

Lütfen tek tek toplayınca şu fiyata geliyora getirmeden düşünelim toplu sistem almanın avantajı zaten budur bütün teknoloji ürünlerinde tek tek toplamak daha maliyetlidir en basit örneği bir telefonun ekranı kırılınca telefonun yarısından çok para ödüyoruz bu telefonu alırken ben ucuza aldım tek...
  6. U

Lütfen tek tek toplayınca şu fiyata geliyora getirmeden düşünelim toplu sistem almanın avantajı zaten budur bütün teknoloji ürünlerinde tek tek toplamak daha maliyetlidir en basit örneği bir telefonun ekranı kırılınca telefonun yarısından çok para ödüyoruz bu telefonu alırken ben ucuza aldım tek...
  7. U

Tam olarak nesi bu dolar kurunda iyi fiyat ?
  8. U

BossBilişim Güvenilir Mi?

cevapları merak ettim
  9. U

Yotube arama geçmişim garib bir şekilde silindi

Birisi girmiş olabilir o halde :(
  10. U

Sanmam kanka :D
  11. U

Hesabın başka bi yerde açık olabilir mi ? izlenme geçmişine bak bi
  12. U

hepsiburada stok durumu yalan mı

benim başıma tam tersi geldi stoğu 250 300 den fazla olan ürünü aldığımda 2 gün sonra stok yok diyip iptal etmişlerdi
  13. U

Anadolu üniversitesi nasıldır?

Bölümü neden iktisat düşünüyorsun
  14. U

Oyun oynamak için bilgisayar alacaktım Xbox mı almalıyım

Oyun çeşitliliği çok olan seven birisiysen x box game pass baya iyi olur senin için
Top Bottom