Neler Yeni

İtopya KİNG 11 alınır mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ediz Sabuncu
Rtx 2060 için fiyat çok iyi ram de iyi işlemciyi 11400F ye yükseltirsen belki bütcen var ise tadından yenmez

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,520
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Arkadaşım gene altı bomboş bir yorum, sen müneccin misin? mesela doların önümüzdeki günlerde ne olacağını nereden biliyorsun veya zaman makinen varsa bize de ver de biz de kullanalım geçmişe gidip satın alalım. Bu fiyata piyasada 3050 sistem bile yokken adamlar 2060 sistem yapmış. Ha ben alır mıyım? bu ekran kartına 10100F işlemci kullanmam Almam ama birilerinin de çıkıp kafadan atma yorumlarına da izin vermem baydı çünkü. Adamlar net 3K indirim yapmış ne yaptın sana %50 indirim mi yapsın?
bu hepsi senin piyasanin %50 altinda felan sistem cikarmandan dolayi oluyor XD. olumlu mu olumsuz bilemiyorum ama. Millet ucuza alisinca %20 indirimi indirim saymiyor

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,520
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

UGECAN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Muhammed Uğur YILDIZ
Arkadaşım laf ebeliği yapıyorsun sonra da saygısızca övmenin mantığı yok diyorsun yani insan önce lafını sözünü bilmeli değil mi? sana diyorum ki bana daha ucuz veya aynı fiyatta aynı sınıf sistemin linkini at. Ayriyetten sistem kurulu olunca sistem parçalarının fiyatı DÜŞMEZ hatta sistemi kurdukları için çoğu yer montaj ücreti alır sadece ve sadece bir yayıncı sistemi insanlara sunuyorsa marka PR parası ile indirim yaptırtır bana işimi öğretme. Senden link bekliyorum.
Laf ebeliği ? Saygısızca yorum yapıyorsun ? Kendinle bu kadar çelişme Abdullah sana saygı duyan insanlarız sende aynı şekilde duymayı bilirsen sevinirim. Konuyu sürekli satıcıların bağladığı kısmı sevmiyorum tek tek toplayınca tabi ki daha pahalı olucak ticaret bilen insansın aynı anda bir kişiye bir donanım satmak ve aynı anda bir kişiye 6 7 donanımı aynı anda satarken fiyat farkı olmalı zaten 1 üründen 100 ₺ kar elde ediyorsan 7 ürünü aynı anda satıp ürün başı 50₺ kar etmek daha iyidir. Lütfen alıcıya karşı bunu kullanmayın artık bizde biliyoruz t-shirt mağazada 150 toptancıda 50 TL olduğunu toptancı ben mağazadan ucuza satıyorum diye övünmez.

MacWix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
581
İsim
HAYRETTİN KÖNEŞ
Abi bugün iyi olan yarın kötü fiyat, bugün alınmaz dediğine fiyata yarın bayılıyoruz. İhtiyaç ise alınır. Altına üstüne çok bakmamak lazım

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
bu hepsi senin piyasanin %50 altinda felan sistem cikarmandan dolayi oluyor XD. olumlu mu olumsuz bilemiyorum ama. Millet ucuza alisinca %20 indirimi indirim saymiyor
Zaten sıkıntı da bu aslında yanlış bir şey yapmıyor da değiliz bu her şeye burun kıvıran arkadaşlar için şöyle 1 sene herkes tüm indirimli sistemlere ara verse de orijinal NORMAL fiyatları ile sistemleri satın alsalar.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,520
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Forum sistemini alacak mısın bu arada ?
Almaya çalışacağım yetişirsem sürekli kontrol etmek gerekiyor çünkü Öğlen dendi ama saat yok tabii ki takip edip almaya çalışacağım muhtemelen ya satacağım yine yada kullanırım ama evde yer yok ki sistem alıp doya doya kullanayım bu konuda şansım yok

loverboy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Joseph ss
Arkadaşım gene altı bomboş bir yorum, sen müneccin misin? mesela doların önümüzdeki günlerde ne olacağını nereden biliyorsun veya zaman makinen varsa bize de ver de biz de kullanalım geçmişe gidip satın alalım. Bu fiyata piyasada 3050 sistem bile yokken adamlar 2060 sistem yapmış. Ha ben alır mıyım? bu ekran kartına 10100F işlemci kullanmam Almam ama birilerinin de çıkıp kafadan atma yorumlarına da izin vermem baydı çünkü. Adamlar net 3K indirim yapmış ne yaptın sana %50 indirim mi yapsın?
sen müneccimsin doları ortaya atıyorsun konu dışı olmasına rağmen yükseleceğini ima ediyorsun zaman makineni bize de ver bizde gezelim. Örnek verdim dedimki her ay 2-3 tane bu sistemin aynısından çıkarıyorlar diye sen kabul etmedin diye bu gerçeği yok sayamayız. Zaten hep yaptıkları sistemi çok iyiymiş gibi ayın sistemi diye satıp seni kandırabilirler ama beni değil zaman makinem yok ama aklım var. 3050 sistem de yapıyorlar dediğim gibi zaten yapıldığı için bitiyor o sistemler gaming gen 2 gün önce 3060 verdi 12.nesil 13.5'a onun olmayan linkini atiyim mi.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
sen müneccimsin doları ortaya atıyorsun konu dışı olmasına rağmen yükseleceğini ima ediyorsun zaman makineni bize de ver bizde gezelim. Örnek verdim dedimki her ay 2-3 tane bu sistemin aynısından çıkarıyorlar diye sen kabul etmedin diye bu gerçeği yok sayamayız. Zaten hep yaptıkları sistemi çok iyiymiş gibi ayın sistemi diye satıp seni kandırabilirler ama beni değil zaman makinem yok ama aklım var. 3050 sistem de yapıyorlar dediğim gibi zaten yapıldığı için bitiyor o sistemler gaming gen 2 gün önce 3060 verdi 12.nesil 13.5'a onun olmayan linkini atiyim mi.
Kafan mı güzel kardeşim? adamlar 3060+12nesil sistemi 9999TL'ye mi verdi 13.5K'ya vermiş RTX 2060 sistemi kaça verecekler 8K'ya mı? ne yaşıyorsun sen harbiden ya.

loverboy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Joseph ss
Kafan mı güzel kardeşim? adamlar 3060+12nesil sistemi 9999TL'ye mi verdi 13.5K'ya vermiş RTX 2060 sistemi kaça verecekler 8K'ya mı? ne yaşıyorsun sen harbiden ya.
evet hocam 2060 10. nesil için çok iyi fiyat hatta sen haftaya bu sistemi topla çıkar herkes bitirecektir site çökecektir.
link versene 13.5 dan daha iyi olan link versene?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,510
Üyeler
142,942
Son üye
datfraq
Top Bottom