ugurarw isimli üyenin son içerikleri

1. ugurarw

0 DAN TYT 4 AYDA HALLEDILIR MI?

sadece fikir almak istedim zaten dershanedeki hocalar program yaziyor herturlu calisacagim
  2. ugurarw

0 DAN TYT 4 AYDA HALLEDILIR MI?

bu sene mezuna kaldim onceden meslek lisesi oldugum icin ve staj gordugum icin ders calisma vakti 0 di acikcasi bende cok ders calisan biri degilim derslerde hep uyurdum dershaneye yazildim bu sene ama hic alisik olmadigim icin 1 aydir felan gitmiyorum bu pazartesi yine gitmeye baslicam onceden...
  3. ugurarw

DFGT DIREKSIYON SETI ORTADAKI ISIK YANIP SONUYOR

2gun once dfgt direksiyon seti aldim adaptoru bozukmus 2.el aldim satici adaptor parasi atti adaptor siparis verdim daha gelmedi bende evdeki laptop adaptoru ile denedim taktim ama ortadaki isik yanip sonuyor sadece kalibrasyon yapmiyor direksiyonlami alakali yoksa adaptorlemi alakali bir durum bu ?
  4. ugurarw

DFGT 2024 DE ALINIR MI ?

thurstmasterlerin ucuz versiyonlarinda vites yok galiba ama donus acilari daha fazlaymis 1080 derece diyor 2 tur donebiliyor logitech tarafinda thurstmasterin rakipi ne oluyor ve hangisi daha iyi sence
  5. ugurarw

DFGT 2024 DE ALINIR MI ?

thrustmasterin logitech gibi uygun fiyatli eski kaliteli direksiyonlari varmi 5k civari bildigin ben baktimda su ferrari logolu olan var 240 dereceymis galiba bide T150 modelini gordum 5-6k civarina var vitesleri yok ama bunlarin bilgin varsa yardimci olurmusun
  6. ugurarw

DFGT 2024 DE ALINIR MI ?

thrustmaster fiyatlari nasil ve hangi modelinden bahsediyorsun
  7. ugurarw

DFGT 2024 DE ALINIR MI ?

uzun suredir direksiyon seti istiyordum nezaman baksam cok pahali diye sonra alirim diyip erteliyordum biraz para topladim ve 2.el direksiyon setlerine bakmaya basladim ilk once youtubede hep f/p olarak rampage v900-s ve vitesli versiyonu olan v902 versiyonu geldi 2.elde v902 4500 TL civarina...
  8. ugurarw

internetim aniden hizlandi

normalde 35 mbps olan internetim simdi oyun indirince saniyede 3 mb indirmesi gerekirken 30 mb indiriyor hicbir paket yapmadim aniden oyun indirince gordum internetim turknet speedtestten baktim internet hizim ayni gozukuyor ama indirmesi boyle acaba steamdami sorun var?
  9. ugurarw

uygulama simgeleri gozukmuyor

bazi simgeler attigim ssdeki gibi gozukuyor aslinda bir zarari yok ama biraz rahatsiz etmeye basladi 1 aydir boyle pc yi sifirladigimdan beri
  10. ugurarw

Bilgisayara internet baglayinca modem interneti kesiyor

internete bilgisayardan girince her 10 dakikada bir internet kesiliyor 3-4dk sonra geri geliyor oyunlara girince her dakika kesiliyor nerdeyse ne yapmam gerekiyor ethernet kablosunu yeni aldim ama direk tum evdeki internet gidiyor bilgisayara bagladigim kablodan olamaz diye dusunuyorum
  11. ugurarw

Internet Surekli kopuyor

actim kackere ama sorun yok diyorlar
  12. ugurarw

Internet Surekli kopuyor

13. ugurarw

Internet Surekli kopuyor

14. ugurarw

Internet Surekli kopuyor

nerden bulucam onu pek anlamiyorum
  15. ugurarw

Internet Surekli kopuyor