umutyugruk isimli üyenin son içerikleri

1. U

Yardım Laptopa yeni RAM sorunu

Ekran simsiyah fare imleci falan da yok hocam klavye ışığı da var ama görüntü yok. Abdullah abi bu bilgisayarı tanıttı zaten açıklamasında da bu RAM vardı. Bir daha kontrol edeyim.
  2. U

Yeni hocam. MSI THIN GF63 12VE-082XTR
  3. U

Arkadaşlar laptopuma yeni ram aldım model kodları aynı fakat taktığım zaman ekrana görüntü vermiyor. PC yle gelen RAM de sıkıntı yok ama extra yeniyi taktığım zaman görüntü yok. Fanlar dönüyor sistem çalışıyor.
  4. U

samsung 980 pro ssd okuma/yazma değerleri düşüşü

Hocam geçenlerde bir forumda görmüştüm önbellek dolmasıyla alaklı yazıyorlardı. %temp% gibi gereksiz dosyalardan falan kurtularak bir de bios ta açık kalınıp düzelmesi gibi çözümler görmüştüm
  5. U

Yardım Laptop ram ini satın akmak istiyorum

olay link değil zaten hocam ama düzenledim
  6. U

Yardım Laptop ram ini satın akmak istiyorum

Merhabalar öncelikle. MSI THIN GF63 12VE-082XTR Intel Core i5 12450H 8GB 512GB SSD RTX4050 Freedos 15.6" FHD bilgisayar satın aldım. İçinde 8 gb ram varmış pc gelmeden ekstra 8gb daha almak istiyorum. Bu bilgisayarın içindeki ram marka model nedir bilen var mıdır?
  7. U

B.sınıfı ehliyet alma şartları

artık 1 yıl (moov tiktak gibi yerler) 1677594134 yok yok öyle bir şey sen ehliyetini al 2 yıl düzgün kullan 2 sene sonra 100 ceza puanı oluyor ceza yersen bu puandan düşülür
  8. U

B.sınıfı ehliyet alma şartları

stajer ehliyette hatasız sürmeni isterler direkt el konuluyor (alkol,suçlu kaza gibi) tekrardan en başa dönüyorsun ehliyet kursları zart zurt 1677593987 Hocam normal ehliyet değişen bir şey olmuyor ki sınıf eklemedikten sonra yenilenmez
  9. U

iPhone 14 pro Max renk konusu

Hocam varsa 1k daha mor almanı tavsiye ederim.
  10. U

Bu ne vidasi? Vida acilmiyor

Hocam anladığım kadarıyla kitaplık tarzı bir şey o rafın o taraftan bir vida sıkıyorsan o vidayı sabit tutmaya yarar sıkmaya çalıştığın. Yerinden çıkmaz yani 1672240604 Yazıyı okumadım kusura bakma dediğim gibi başka bir vidayı sabit tutar. - yönüne çevir ikisini de öyle sökmeyi dene.
  11. Tranya S2 Smartwatch %52 İndirimli (YURTDIŞI ÜRÜN)

Şehir Belirtilmemiş Tranya S2 Smartwatch %52 İndirimli (YURTDIŞI ÜRÜN)

Merhabalar. Elimde %52 indirim kodu bulunmaktadır. Ürün özelliklerini fotoğraflara ekleyeceğim. Gayet güzel bir ürün inceleme videoları Youtube'da bulunmaktadır. O kadar bütçe şu an elimde olmadığı için alamıyorum. Bence kaçırmayın derim.
  12. U

Ekran kart soketim DDR3, DDR4, DDR5 mi?

Yanlış olmasın ama GDDR5 i destekliyor sanırım
  13. U

Yeni 1660 süper sorusu

Yok baktım 15 geçiyordu yoktu
  14. U

Yeni 1660 süper sorusu

Herkese aynı sürede gelmiştir sıkıntı olmaz
  15. U

Linkini açıklamaya koyduğum iki akım korumalı priz arasında kaldım.

Hocam merhabalar. Schneider elektrik konusunda siemens, viko gibi gruplarla savaşıyor. Öneririm ama aldığında kablosu 3x2.5 kesitinden küçükse 2, 1.5, 1 gibi kesitlerde ise lütfen bir elektrikçide değiştirmelisin. Yüksek watt çeken aletler (kettle, elektrikli soba, v.b.) kullanacaksan kesinlikle...
Top Bottom