uolcay14 isimli üyenin son içerikleri

1. U

Elimde kalan kasa parçalarım

Tamamdır çok teşekkür ettim
  2. U

Kurnazlıktan kastınız nedir biraz açabilir misiniz?
  3. U

Evet bu Monitorü asus 144hz yazarak buldum yukarı ekledim modeli
  4. U

Şu an kasa yanımda değil diğer evde kilerde o yüzden bakamıyorum ya cl14 veya 15ti galiba, monitörümü de satacağım fakat onun da modelini hatırlamıyorum yanımda değil öğrendiğimde yeşillendireceğim 1713996689 Evet 650w bronze
  5. U

Hocam kasayı yazmak yerine anakartı 2 kere yazmışım kasa ne kadara gider
  6. U

İyi geceler forum sakinleri geçen sene birkaç parçasını satıp upgrade ederim ilerde demiştim vazgeçtim elimdekileri de çıkarmak istiyorum fakat ne kadar fiyat yazmam gerektiğini bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim hepsi 2021de alındı 1 1.5 sene kullanıldı 2 senedir yatıyor. Anakart:Biostar...
  7. 8 ay kullanılmış R5 1600af

8 ay kullanılmış R5 1600af

Ürün 2021 nisan,mayıs gibi hazır kasa içinde alındı.Yaklaşık 7 8 ay aktif olarak kullanıldı.Counter,LoL,RDR2,GTA5 gibi oyunlar oynandı herhangi grafik tasarım gibi işlemlerde kullanılmadı pinleri ve fotolarını ekliyorum alana hayırlı olsun yanında fanı, kağıtları ve kutusuyla beraber teslim...
  8. U

Elimdeki kasayı parça parça satmak mı tümden satmak mı mantıklı?

sınav öğrencisi olduğum için hızlı gitmesi pek önemli değil açıkçası kar etmek daha elzem şu an benim için
  9. U

Elimdeki kasayı parça parça satmak mı tümden satmak mı mantıklı?

Merhabalar; 2 sene önce gamegarajdan aldığım sistemi yükseltmek için satmayı planlıyorum fakat tek tek mi yoksa tüm haliyle mi satmalıyım pek bilgim yok o yüzden danışmak istedim, bileşenleri aşağıdaki gibidir (hepsinin kutusu duruyor): Palit gtx 1660s Amd ryzen 5 1600af Crucial BX500 480gb ssd...
  10. U

3500TLye kadar telefon önerisi

Öncelikle selam arkadaşlar, kuzenim mermerci uluslararası mermer ihracatı yapıyor telefonu sadece mermerlerin fotoğraflarını whatsappten alıcılara atmak ve mermer fotolarını depolamak için kullanacak. Böyle bir telefona ihtiyacı var sadece dediğim işlerde kullanılacak başka bir amacı yok...
  11. U

5k altı telefon önerisi

Malum indirim haftası başlamışken sizden telefon önerisi istiyorum telefon anneme alınacak ekranı biraz büyük olursa iyi olur hafızaya gelirsek 128gb istiyor bi de arayüzü hızlı olursa tadından yenmez
  12. U

M&B:Bannerlord bir lordu nasıl idam edebilirim?

birliğine girip esirler kısmındaki lordun üstüne tıklayıp infaz seçeneğine tıklaman gerekiyor en son öyleydi
  13. U

Tarihi eser buldum galiba

neden olmasın
  14. U

yazlıktayım abi şu an eve götürüp denemem lazım
  15. U

ihtiyacım yok şu an ztn herhangi bir sisteme, kendi sistemim var içindekileri merak ediyorum şu an
Top Bottom