Utku Aydın isimli üyenin son içerikleri

1. Utku Aydın

Ana Konu 🔥 Yayında ! Donanım Arşivi Foruma Özel Sistem !

Son 3 aydır aktif değilim, sebebi telefonumu değiştirmem 2FA'nın açık olmasıydı. Eski telefona erişimim olmadığı için foruma da giremedim. Sistemi almadaki değişmeyen kriter son 3 aydaki aktiflik mi yoksa kullanıcının önceki aktifliğine, açtığı rehberlere attığı mesajlara vs. de bakılacak mı...
  2. Utku Aydın

🔥İndirim Aliexpress 0,01 Dolar Ürün Almak (Süpriz Kutu VAR!-İçinde Telefon Bile Var.)

Tüm ürünlerde vergi var en az 6 TL o sitedeki vergisiz fiyat
  3. Utku Aydın

🔥İndirim Aliexpress 0,01 Dolar Ürün Almak (Süpriz Kutu VAR!-İçinde Telefon Bile Var.)

Cut it kampanyasından oy toplayarak daha pahalı eşyaları 3,60 liraya alabilirsiniz
  4. Utku Aydın

Kalıcı Ücretsiz CONTROL Ücretsiz Oldu!!

Epic alev aldı 🔥
  5. Utku Aydın

VDSL ve Fiber hız farkı

Kablo bağlayıp deneyin, yine düşük değerler alıyorsanız şey yapmışlar
  6. Utku Aydın

Mate 10 Lite değiştirilir mi?

2018 Hazirandan beri Huawei Mate 10 Lite kullanıyorum. Bataryası ömrümü tamamladığı için şişmişti ve 1 hafta önce değiştirdik. Fakat bazen yeni batarya yüzde 80'den 90'a çıkıyor, yüzde 30'da iken aniden 0'a düşüyor falan. Ayrıca telefon biraz eskidi ve uygulamalarda donuyor. Pek üst düzey oyun...
  7. Utku Aydın

Everest Rampage ETX-750 80+ Gold PSU 669TL!

Zaten ben yaklaşık 1 sene önce bu Psuya iyi demiştim bir konuda, haha falan attılar patlıyor dediler. Sonra hepsi yanlış bilgilendirmeden uyarı yemişti.
  8. Utku Aydın

Everest Rampage ETX-750 80+ Gold PSU 669TL!

Bu Rampage'in en iyi PSU'su, gigabyte'ın üst seviye bir güç kaynağıyla aynı iç yapıyı kullanıyor. Tier Listte de A sınıfındaydı sanırım. Patlıyor falan demeyin.
  9. Utku Aydın

Android - R - Kısıtlaması Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Data dediğimiz klasör hangisi oluyor? Oyunlara Save yüklüyorum ben sıkıntı çıkar mı
  10. Utku Aydın

GameGaraj Pollux 3T10 Hangi SSD'yi seçmeliyim?

Patriot Burst 480 GB
  11. Utku Aydın

Stokta yok, yazmayı unutmuşum.
  12. Utku Aydın

Arkadaşlar bugün 7000 TL bütçede monitörlü bir sistem almam gerekiyor. GameGarajda bir sistem buldum, linki: https://www.gamegaraj.com/urun/pollux-3t10-gtx1650/ SSD'yi özelleştirmek istiyorum, sizce ne alayım? 480 GB veya üstü bir ssd lazım. SSD Seçenekleri bunlar. Malesef çıkarılmıyor.
Top Bottom