veyselipk isimli üyenin son içerikleri

1. V

mAtx Kasa Önerisi

Miniye Ekran kartım sığarmı ? Dark kasaları cidden güzelmiş.Elimdeki sistemi çok uzun süre kullanacağım için mini almak isterim.
  2. V

mAtx Kasa Önerisi

Msı kasası şuanda stokta yok galiba dark guardian kasasını inceliyorum şuan
  3. V

mAtx Kasa Önerisi

Elimde bulunan kasa şuanda bu https://www.hepsiburada.com/rampage-redcore-3x12cm-kirmizi-led-fan-500w-80plus-usb-3-0-oyuncu-bilgisayar-kasasi-p-HBV00000NOJTY?magaza=atombili%C5%9Fim Hava akışı iyi olmadığı için genelde yan camı açık bir şeklide kullanıyorum. 500-600 TL Bütçeli Kasa...
  4. V

Toplanan sistemde hata nerede

Arkadaşlar gaming gecesini bekleyerek şu ürünlerden sipariş verdim.Cevap yazan herkese çok teşekkür ederim.
  5. V

Konuştuk sistemi topladığım şirketle iade almıyorlar.İsterseniz teknik servise gönderin dediler gerek yok herhalde sorun işlemci ve ram
  6. V

Şuanda varmı indirimler satmadan sipariş vericez bugün veya yarın
  7. V

Anladım arkadaşlar teşekkür ederim cevaplarınız için. 1590633036 Sadece ram ve işlemci düşünüyoruz şuanlık diğer parçalar kullanılabilir anladığım kadarıyla 1590633074 Birde fazladan alınmış powersupply var :)
  8. V

Farklı bir arkadaşıyla toplamış sistemi istediği verimi alamayınca soruşturmaya başladık.Benimde pek ilgi alanım olmadığı için buradaki arkadaşlara sormak istedim.Önerilen İşlemci ve ram değişiminden sonra sistemden yeteri kadar verim alabilirmiyiz.Twitchtv de sorun yaratırmı yüksek ayarlı...
  9. V

Y Yaklaşık 2 hafta oldu alalı yarın aldığı yerle görüşecek.İade olmazsa 2. el satışa koyucaz.Sizden ricam bu sisteme işlemci ve ram önermeniz
  10. V

Öncelikle merhaba arkadaşlar. Arkadaşım twitchtvde oyun oynayarak yayın yapmak için kendince bir sistem topladı fakat istediği fps değerlerini yayın yapmadan oyunlarda alamıyor.Ben ufak çaplı araştırmamda işlemcinin hatalı olabileceğini düşündüm .Tecrübeli arkadaşlara sormak istedim.Toplanılan...
Top Bottom