Volani isimli üyenin son içerikleri

1. V

Yardım Msı 970 gaming bios bulamıyorum

Yapılır sıkıntı olmaz da o attığım anakart benimdi onun için uğraştım onla ben normalde güvenlik kamerası takma, yazıcı, fotokopi makinası tamirine daha çok önem veriyorum dükkanda fazla durmuyorum ona bakacak zamanım olmayabilir maalesef. Bizim Trabzon piyasasında da kalıplama işini 2000 den...
  2. V

Diğer bütün malzemelerden emindim kuzey köprüsünü kalıpladım sorun ortadan kalktı şu anda sıkıntısız çalışıyor. Yardımlarınız için teşekkür ederim.🤗
  3. V

Evet kuzey köprüsünde aşırı bi sıcaklık var. Acaba diyorum kalıplasam düzelirmi?
  4. V

Tamamdır arkadaşlar hallettim. Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim 🤗
  5. V

Görüntü vermiyor. Herşeyi denedim tek bios kaldı ondan şüpheliyim.
  6. V

Selamın Aleyküm. Msı 970 gaming anakrtıma ekrana görüntü atmıyor bu yüzden bios yazmam lazım ancak bu kartın biosunu hiçbir yerden bulamıyorum. Link vs. varsa bilen atabilirmi lütfen.
  7. V

Cracklı oyun indirme sitesine ceza gelir mi?

selam beyler bayanlar. ben bir oyun indirme sitesi yapmak istiyorum ancak bu siteyi yapıp yayınladığımız zaman herhangi bir ceza yermiyim. telif hakkında ne yapabilirim. yardımcı olursanız sevinirim.
  8. V

Rx 570 kartımda oyundayken oyun birden kapanıyo ve Amd hata raporu sorunu veriyo

Rx 570 4GB Ekran kartımda oyun oynarken oyun birden kapanıyor ve Amd hata raporu sorunu alıyorum. hiçbir oyunu adam akıllı oynatmıyor ne zaman hata vereceği de belli olmuyor. Çözümü bilen varsa destek olabilirmi acaba Teşekkürler.
  9. V

Steam den orgin hesabımın bağlantısını kaldırıp yeni hesaba bağlama

Merhabalar ben kendi kullandığım steam hesabımı sattım yeni bi hesap açtım ama önceki hesabıma bağlı olan origin hesabımın eski hesabımdan bağlantısını koparıp yeni hesabıma eklemek istiyorum. nasıl yapabileceğimi bilen varmı internette herhangi bişey bulamadım. sorunun çözümünü bilen varsa...
  10. V

origin hesabıma farklı bi steam hesabı bağlamak istiyorum ama izin vermiyor.

Merhaba. Benim 2 tane steam hesabım var bir tanesi origine bağlı. onun bağlantısını kesip 2.steam hesabımı bağlamak istiyorum. Nasıl yapabileceğimi bilen varmı acaba?
Top Bottom