Wadek isimli üyenin son içerikleri

1. W

mimarlık öğrencisiyim bilgisayar için yardım 50 bin bütçem var

arkadaşlar mimarlık öğrencisiyim 50 55k arası bütçem var laptop önerir misiniz bütün prgramları açabilen işimi görebilcek beni üzmicek kaliteli bir laptop önerir misin kardeşimde mimarlık okuyor ikimiz kullanıcaz sanırım depolaması fazla olması gerekiyormuş yardımcı olur musunuz
  2. W

Yazıcı önerisi istiyorum

Arkadaşlar selam mimarlık öğrencisiyim sürekli çıktı istiyorlar renkli renksiz kırtasiyeye bugün 3 kağıda 30 TL verince bu işin değişmesi gerektiğini düşündüm bir yazıcı istiyorum fiyat/performans sürekli kartuşla uğraşmak istemiyorum ne önerirsiniz mürekkeple falan uğraşmayım böyle bir...
  3. W

Ethernet kablosu olmadan internete bağlanmak

Bizde Turkcell TV+ mevcut. Modemi odama taşısam internet gider değil mi? Bilmediğimden soruyroum
  4. W

Ethernet kablosu olmadan internete bağlanmak

Arkadaşlar herkese selam evde laptobum var fakat oyun oynarken ethernet kablosu olmadan 90 130 ping arası alırken ethernet ile 51 ping ile yağ gibi oynuyorum. Ama wi fi modemi salonda ben ise odamdayım bunun için uzun bir kablo ile bağlanıyorum. Sorum ise şu: Ethernet kablosu olmadan pingsiz bir...
  5. W

25000 TL YE KADAR LAPTOP ÖNERİSİ

Arkadaşlar herkese merhaba Monster notebook Abra A7 14.3 almayı düşünüyorum fakat kafam karıştı 25 bin TL bütçem var 1 hafta içerisinde alıcam sizce 25 bintlye monsterın bu modelini mi almalıyım yoksa önereceğiniz model var mıdır bahsettiğim modelin özellikleri şunlar Intel® Alder Lake Core™...
  6. W

20 Adet GAME+ GeForce NOW 1 Aylık Kapalı Beta Kodu

knk bende üniye çalışıyorum gt425m var paylaşırsan çok sevinirim haftanın 1 günü girebiliyorum:**(
  7. W

Canon yazıcım da B ve C ışıkları yanıp sönüyor

kanka aynı durum bende de var ne yaptın hallettin mi neden yapıyormuş bu durum
  8. W

Yazıcı Canon Pixma MG2450 B ve C ışıkları sürekli yanıp sönüyor

Arkadaşlar Canon marka yazıcım çalışırken sadece Black ve Clour lambaları yanıp sönüyor yazıcıdan çıktı alırken ON OFF lambası hem B hem C üçü birden yanıp sönüyor sebebi nedir yardımcı olursanız çok sevinirim 1 hafta önce ise Color rengi bitti uyarısı geldi fakat bir tuşa bastım ve hala color...
  9. W

LOGİTECH G402 ALINIR MI

kanka değerli yorumun için çok çok teşekkür ederim letgodan alsam adam sıfır diypr yurtdışından getirmiş 300 TL diypr sence ondan mı alayım yoksa trendyol hepsiburada gibi yerlerden mi oralarda 400 TL falan letgodan dedğim adam da kutuyu hiç açmamış ne dersin sen olsn ne yaparsın ama garanyisi...
  10. W

LOGİTECH G402 ALINIR MI

kankalar benim elim büyük baya büyük mouse kullanabiliyorum 403 hero sanki daha küçük geldi bana
  11. W

LOGİTECH G402 ALINIR MI

arkadaşlar merhaba 350 TL'ye kadar mouse bakıyorum ve gözüme g402 çarptı bazı sitelerde windows 10la sorun çıkardığı yazıyordu sizce alınır mı Windows 10 kullanıyorum herhangi bir sorun yaratır mı bana yardımcı olursanız sevinirim
  12. W

200 TL BANDINA KADAR BÜYÜK ELLER İÇİN MOUSE ÖNERİSİ

arkadaşlar elim büyük 200 TL ye kadar mouse öneriniz varsa yazar mısınız küçük mouse yazmayın lütfen
  13. W

4k ile 5k arası kasa önerisi

dostum bana m2 ssd alırsan daha iyi olur hem pcn daha hızlı açılır falan filan söylediler sence m2 ssd almalı mıyım 1596653508 teşekkür ederim dostum değerlendiricem
  14. W

4k ile 5k arası kasa önerisi

Arkadaşlar 4 ile 5 k arası kasa toplamak istiyorum haricinde 2 bin liraya kadarda monitör düşünüyorum bilgisayarı parça parça toplamak yerine internetten hazır almak istiyorum öyle iyi bir siteden iyi bir bilgisayar var mı önerebilceğiniz
  15. W

HP 27MX Monitor Nasıldır

Baya güzele benziyor ölü piksel çıkar mı
Top Bottom